Results 1 to 10 of 10
    Junior Member

oyunda vip keyi sıfırlayamıyorum 4 haneli şifreyi istiyor

dün akşam vip keyi sıfırlayamadım oyunda olmamam gerekiyormuş ama bu bilginin hiçbir yerde yer almaması çok saçma ben oyundayken denedim biraz araştırdıktan sonra oyunda olmamam gerektiğini öğrendim sizin bu vermediğiniz bilgi yüzünden ben 1 gün daha beklemek istemiyorum dün bekledim zaten bugün beklemek istemiyorum bir şekilde halletmenizi istiyorum bu saçma olayı günde 1 mail atılıyormuş onun değiştirilmesini istiyorum VİP KEYİMİ BUGÜN KULLANMAK İSTİYORUM

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bu bilgi rehber konumuzda yer alıyor.

VIP Key Oluşturma ve Sıfırlama

Rehber bölümünden birçok rehbere ulaşabilirsiniz, bilginize.

Junior Member
    anlatamadım herhalde orada bununla ilgili bir şey yok
    sorduğum yer burası burayı 3 kere girdim diyorum 0 ladım ama oyundaydım oyunda olmamam gerektiğini bilmiyordum o yüzden 1 gün daha beklemek istemiyorum anlatabildim mi şimdi bunun oyunda bir bilgisi olmadığı için oyunda olmayın bilmem ne diye ben işlem yaparken sürekli foruma girmem gerekmiyor herhalde 1 gün daha beklemek istemiyorum zaten 3 kere yanlış girdiğim için kabul etmiyor destek ekibine başvurun diyor
    Last edited by NightOwl; 07-27-2021 at 10:03 AM.

Yukarıda da ilettiğim gibi gerekli bilgiler konu içerisinde mevcut ve bu süreye müdahale edemeyiz.

Önemli Notlar:
    - Tüm işlemlerinizi aynı tarayıcı üzerinden yapmanız gerekmektedir.
    - VIP Key sıfırlama işleminde oyunda olmamanız gerekmektedir.
    - VIP Key sıfırlama işlemi 24 saat içerisinde 1 kere yapılmaktadır.

Ek olarak forum üzerinden hesap desteği verilmiyor. Bilet gönderdiyseniz gelecek cevabı bekleyebilirsiniz.

Junior Member
    bu kuralları oyuna yazmanızı da istiyorum sağolun ilginiz için

Ekip forumu kontrol ediyor, önerinizi göreceklerdir.

Rica ederim, keyifli forumlar.

Junior Member

buyurun konumdan devam ediyorum

dün vip key aldım gece şifre denedim 2 kere olmadı 3. sünü ise e postama mail attırıp şifreyi sıfırladım ama bu süre zarfında oyundaydım inn hostese gelip tekrar şifre girdim çünkü bilmiyorum HİÇBİR BİLGİ VERİLMEDİĞİ İÇİN dakika başı oyunda yapacağım işlemlerden ötürü foruma girmeye gerek duymadığım için orada yazmıyor oyunda olmayın bilmem ne diye ticket attım verilen cevap aşağıdadır ben bilgi bankası falan kullanmak istemiyorum oyuna bilgi yazın forum mu oynuyoruz knight online mi ben sürekli buraya girip çıkmak zorunda değilim vip key sıfırlıcam orada yazsa ki oyundan çıkınız bilmem ne yazsa çıkarım 1 kere ticket atabiliyoruz 1 kere vip key sıfırlayabiliyoruz neden her şeyi 1 kere yapabiliyoruz 2 olsun 3 olsun 1 kere şifre sıfırlama hakkı veriyorsunuz yanlış olunca 1 gün daha bekle oldu destek ekibine başvurun diyor bana bloke oldu diyor 3 kere yanlış girdiniz diyor ilgilenmenizi istiyorum şu konuyla sıfırlamak istiyorum
    bu arada aşağıdaki atacağım açıklama gibi bir açıklama da olmamalı yapmamalısınız çünkü madurum 1 gün beklemek istemiyorum
    Merhaba:

Bu ve bunun gibi bir çok sorunuz hakkinda sizler için hazırlamış olduğumuz bilgi bankasını kullanarak bir çok sorunuza cevap alabilirsiniz.

Aşağıdaki link üzerinden Vip vault key konusunda bilgi alabilirsiniz.

VIP vault key Sifirlama - http://support.nttgame.com/index.php...lt-key-sfrlama

Saygılarımızla

Yine yukarıda belirttiğim gibi forum üzerinden hesap desteği verilmemekte olup müşteri hizmetleri tarafınıza gerekli yanıtı iletmiştir. Süre sonunda sıfırlama işlemini doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Jean:Grey
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    :::isTaNbUl:::
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    dalga geçiliyor

Senior Member
    Arkadaş Vip key şu çöpe atarken istenen şifreyi soruyorsanız siteye gerek yok sadece in hostese gidip vip key anahtarına bascaksınız Ordan 4 haneli şifre belirleyeceksiniz.

Tags for this Thread