Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Aldığım Ceza Hakkında

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; hesapların engellenmesi ya da hapis cezası almanız kayıtlarımıza göre detaylı incelemeler sonucunda gerçekleşmektedir.

İtirazlarınız üzerine hesabınızın ceza sebebi için tekrar ilgili birimle iletişime geçmiş bulunmaktayız. Yapılan incelemeler neticesinde karakterinizin disiplin zindanına gönderilmesiyle ilgili herhangi bir hatalı işlem görülmemiştir.

Ne yazık ki karakterinizi Disiplin Zindanı'ndan çıkaramıyoruz. İlgili görevi tamamlayarak zindandan ayrılabilirsiniz.

Davranış Kurallarımıza göz atmak için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz:
    https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmesi ve Davranış Kurallarımıza bağlı kalınız.

Farklı bir sorunuz olursa yeni bir bilet atmaktan çekinmeyiniz

ben diyorum madem güçlü bir kanıtın var buyur benle paylaş bende iyi yapmışsınız 1haftadır otomatik cevap çok zor bişe degil paylaşmak
    pc oyun harici birşey yüklü degil makro mausm yokki mageyim zaten ordan hapis attık git çık demek kolay çıkması zor degil ama tertemiz oynarken hapis düşmek zor bi durum adam yayında agzıyla makro oldugunu söyler cr atarız bişey yok yeni serverlerde csw gelene kadar kapı aç kapat al ver cezası yok türkiyenin adelet sistemi gibi ben yaptım oldu bitti...not;
    şimdi yetkisiz yetkili arkadaşlar konuya bi yorum yapmayın lütfenn benim muhattabım gamemasterler
    Last edited by _DizzyMask_; 07-26-2021 at 09:41 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Aldığınız ceza hakkında destek ekibi size geri bildirim yapmış ve cezanızın ikinci incelemeler sonucu da açılmayacağını belirtmiş.

GM ekibi işlediğiniz suçun kanıtını size sunmak zorunda değildir. Destek ekibinden gerekli yanıtı aldığınız ve genel forum üzerinden hesabınızla ilgili destek almanız mümkün olmadığı için konu yoruma kapatıldı.

İyi forumlar.

Tags for this Thread