Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Sms verify yapamiyorum

Bazı arkadaşlar karşı ırka geçince ben de geçmek istemeyince karşı ırk için başka bir hesap lazım oldu da muhabbet-sohbet-takılmaca amaçlı. 400 Cashi aldım hesaba, telefonumda sadece bir tane hesap mevcut bu hesabımın SMS Onayı kayıtlı. Bildiğim kadarıyla 3 e kadar bir telefon numarasına kayıt yapılabiliniyor.

Hesabıma girip SMS Verfy seçiyorum. Telefon Numaramı yazıyorum. Doğrulama Kodu Yolla kısmında tıklıyorum.Yukarıdan Print Screen aldım bir yazı çıkıyor ya 5 n point karşılığı işlem gerçekleşecektir. Mavi çerçeve ile kayıtlı. İşte o milisaniye ile görünüp kayboluyor. Doğal olarak ""Tamam"" basamadığım içinde işlemi gerçekleştiremiyorum.

Google Chrome
    Microsoft Edge

İki farklı tarayıcıda da denedim durum aynı. Ne yapmalıyım?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Birde mobil tarayıcı ile deneyin, olmazsa Chrome ayarlarınızı sıfırlayın, aşağıdaki adımları izleyerek kolayca sıfırlayabilirsiniz;

• Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
    • Sağ üstte Diğer Diğer ve sonra Ayarlar'ı tıklayın.
    • Altta Gelişmiş'i tıklayın.
    • Windows: "Sıfırla ve temizle” bölümünün altında Ayarları Sıfırla ve sonra Ayarları Sıfırla'yı tıklayın.

Senior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Birde mobil tarayıcı ile deneyin, olmazsa Chrome ayarlarınızı sıfırlayın, aşağıdaki adımları izleyerek kolayca sıfırlayabilirsiniz;

• Bilgisayarınızda Chrome'u açın.
    • Sağ üstte Diğer Diğer ve sonra Ayarlar'ı tıklayın.
    • Altta Gelişmiş'i tıklayın.
    • Windows: "Sıfırla ve temizle” bölümünün altında Ayarları Sıfırla ve sonra Ayarları Sıfırla'yı tıklayın.
    Chrome sıfırlayıncada aynısı oluyor. Zaten Microsoft Edge'de de denedim aynısını yaptı. Sıkıntı tarayıcı çeşidinde değil sanki. O mavi çerçevedeki yazı görünüp saniyeden daha kısa sürede kayboluyor. Doğal olarak tıklayıp göndertemiyorsunuz.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Chrome sıfırlayıncada aynısı oluyor. Zaten Microsoft Edge'de de denedim aynısını yaptı. Sıkıntı tarayıcı çeşidinde değil sanki. O mavi çerçevedeki yazı görünüp saniyeden daha kısa sürede kayboluyor. Doğal olarak tıklayıp göndertemiyorsunuz.
    Şu an chrome gizli sekme üzerinden test ettim sorunsuz ekranda bekledi eklenti olarak o istek, farklı bir bilgisayar yada mobil cihaz denemenizi öneririm.

Senior Member
    Maxthon 5 de denedim sorun yapmadı. Açtırdım Tradeyi ve SMS Onayını. Ama şunu belirtmek isterim ki Windows 10 64bit 2004 versiyon işletim sistemim ve Google Chrome ve Microsoft Edge en son güncel hali ile. Maxthon 5 ise 6 yı henüz beğenmediğimden eski olarak kaldı. Yani Maxthonun 1 sene öncesinden daha fazla olan 32 bit sürümü. Büyük ihtimal web sitesi tarayıcıların son sürümüne uyumsuz olabilir. En azından bazı bilgisayarlarda olabilir.