Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Droplar Artmış

Sürekli istediği gibi drop alamayanlar droplar azalmış diye başlık açıp duruyor. Ben de tersini açayım 3 günde 2 superior draki box aldım drakiden. Kesin bizden habersiz drop attırdılar.
    Bundan 10 gün önce de 5 gün üst üste wb dahil hiçbir şey alamadım. Ama gelip “droplar azaltılmış” diye başlık açmadım.

İşin özü şans meselesi. Bazen mastadon bile bir şey atmıyor bana. Bu tarz konuların kapatılması daha iyi sanki. Drakiden wb alamayan buraya geliyor. Ama 3 günde 2 superior aldım. Olacak iş değil. (gold pre var bu arada)

Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Bu tarz konuların kapatılması daha iyi sanki.
    Kendi kendine konuyu kapattırıyorsun

Bu arada drakiden yazıyorum, 5.draki 1 wb :@
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    Son 7 gün gold premium ile 4 char 11 wb . Bugün haklarımda 0 wb 2 box aldım . Tuhaf şeyler oluyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Kendi kendine konuyu kapattırıyorsun

Bu arada drakiden yazıyorum, 5.draki 1 wb :@
    Dalga geçmek için açtım hocam zaten. (Drakiden 3 günde 2 superior aldığım doğru ama) Kimse güzel drop atınca gelip buraya konu açmıyor. Drop alamayınca ilk işi ''Droplar düşürülmüş.''
    Last edited by Key_C; 07-26-2021 at 10:44 AM.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Dropların düşürüldüğünü eslant çöp slotlarından anlayabilirsiniz. İnanmayan gitsin 2017 2018 2019 2020 2021 yıllarında çekilmiş çöp farmı videolarına(htb htc satiros ) bakabilir. 6 dakikada üstü dolan birisi olarak şu an kaç dakikada üstümüz doluyor görebilirsiniz. Kimse droplarla oynanmadı. Oynansaydı güncelleme notlarında yazardı gibi kopyala yapıştır cevaplar vermesin. Spesifik droplar aynı kalmış olabilir(bus bes vs) ama slotların çöp dropları düşen çöplerin daha ucuz npc fiyatlı olanları oynanmış. İnanmayana videolar YouTube da.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Droplar şans işi eskiden de öyleydi tamam ama yazı tura da şans işi. 100 kere yazı tura attığında 95 kere yazı 5 kere tura geldiyse işin içinde başka bir şey vardır. Demem o ki dc pre ile eskiden görev yaparken materyal çıkartma görevi kesme görevinden önce bitiyordu. Şimdi materyaller bile zor çıkıyor bazen görev bittikten sonra bile materyal için ekstradan yaratık kesiyorum. Şimdinin dc presi eskinin presizi gibi birşey oldu. Duyuru yapılmasa da dropların kademeli olarak düşürüldüğüne inanıyorum.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Var ya droplar artmış diye konu gördüm ya daha ölsem de gam yemem büyü bozuldu beyler

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Dropların düşürüldüğünü eslant çöp slotlarından anlayabilirsiniz. İnanmayan gitsin 2017 2018 2019 2020 2021 yıllarında çekilmiş çöp farmı videolarına(htb htc satiros ) bakabilir. 6 dakikada üstü dolan birisi olarak şu an kaç dakikada üstümüz doluyor görebilirsiniz. Kimse droplarla oynanmadı. Oynansaydı güncelleme notlarında yazardı gibi kopyala yapıştır cevaplar vermesin. Spesifik droplar aynı kalmış olabilir(bus bes vs) ama slotların çöp dropları düşen çöplerin daha ucuz npc fiyatlı olanları oynanmış. İnanmayana videolar YouTube da.
    https://resmim.net/i/screenshot-1.YT9ec
    Last edited by sdarras; 07-26-2021 at 06:37 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Zaten sıkıntı dc premium da millet gold premium la drakiden daha fazla eşya aliyor

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sdarras View Post
    Bunu görmemiştim.