Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Delos Charları Expe yatırma

Öncelikle herkese merhabalar, bir çok insan gibi bende bu oyunda farm yapabilmek için heves edip DC pre aldım ve 5 gündür hiç bir şekilde farm yapamadım. Bugün ise delosta farm yapmaya karar verdim ve 5 saattir farm yapıyorum işim olduğu içinde 1 saat genie ile farmlamaya başladım ve bir geldim charımı yatırmış resimde yer alan arkadaş ve 2 kez expe yatmamı sağladı bilerek yaptığıda sslerde yer alıyor. Lütfen yetkililer ilgilensin delosun sahibi olduğunu söylüyor bu kişi ben muteledikten sonra diğer karakteri ile pm attı.

Sinirli olduğum için kelimeleri doğru seçememiş olabilirim kusura bakmayın lütfen ilgilenin teşekkürler.
    Last edited by NativeBrutal; 07-25-2021 at 05:43 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Öncelikle oyun kurallarını ihlal eden oyuncular Cheat Reports bölümüne bildiriliyor. Davranış kurallarında geçtiği üzere ''PK aktivitesinin olduğu Delos, Bifrost, *Krowaz, Ronark Land, Ardream ve Ronark Land Base gibi bölgeler bu kuralın dışındadır.'' Luring dışında küfür, hakaret gibi bir durum söz konusuysa yukarıda belirttiğim Cheat Reports bölümüne konu açabilirsiniz.

Junior Member
    Tekrardan merhaba öncelikle evet bunun bilincindeyim ama bir kişi bilerek ve isteyerek bir kişiyi expe yatırıyorsa cezası olmalı diye düşünüyorum forumu açmadan önce Destan Karus kralına pm olarak belirttim oda forma koymamı söyledi ilginiz için teşekkür ederim
    Last edited by Xeplase; 07-25-2021 at 05:52 PM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu kural sadece güvenli bölgelerde geçerli.(Emc/Lufer/Eslant/Moradon) Bu haritalar dışında iki ırkın birbirine saldırabildiği bölgelerde geçerli değil.

Junior Member
    Ama anlatmak istediğim beni öldürmesi değil beni moba öldürtmesi ve bunu bilerek yaptığını söylemesi neyse teşekkür ederim devam etsinler o halde insanların emekleri ile oynamaya iyi oyunlar