Results 1 to 10 of 10

Son zamanlarda Draki kulesi droplarındaki anormallik

DC premium sahibi ve önceki aylarda da Draki kulesine giren 4-5 arkadaşım ve benim aldığımız dropları oranlamamızla anladığımız kadarıyla habersiz şekilde drop oranları düşmüştür, ki bunun fiyatların düşmesiyle orantılı olduğunu düşünüyoruz.

GB ticaretinin yasak olduğu EPİN satıcılarınızın olduğu siteler var ya heh tam olarak onlar

Şirket içi politika sebebiyle habersiz düşürme yapmanızı mümkün görüyorum, bu konu hakkında açıklama var mıdır, keza andream haunga ve deruvish slotlarında da benzer şeyler olduğunu düşünüyoruz, saatlerce ve aylardır farm yapan adamların istatistikleri de ortada.

Şimdi bir moderatör gelip konuyu kitlemeden önce rica ediyorum bırakın oyun içinden bilgili bir kişi gelsin bunu cevaplasın. Sizlerin görev dağılımınız sebebiyle bunlara hakim olmanızı beklemiyorum zaten.
    Last edited by NativeBrutal; 07-25-2021 at 05:30 PM.

Senior Member
    Evet droplarda bir gariplik var sanırım 3-4 account draki farmı yapan kişilere önlem olarak getirildi. Ancak bu iş böyle olmaz siz bu durumu suistimal edenlere cezalar getirmek yerine normal oyununu oynayan insanlara zarar veriyorsunuz. 3-4 account 3 serverde draki farmı yapanları tespit etmek çocuk oyuncağı olsa gerek. Bu arkadaşların account creation abuse banında olduğu gibi banlanması gerekiyor bu arkadaşlara ceza vereceğiz diye normal oyuncuları cezalandırıyorsunuz.

Junior Member
    Abartmıyorum 5 gündür 1 wb alamadım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by pangold35 View Post
    Abartmıyorum 5 gündür 1 wb alamadım.
    Premiumsuz farm yapan arkadaşlarım var onları çok etkilemiş sizin gibi kaç gündür wb alamayan arkadaşlarım var. Dediğim gibi bu durumu suistimal edenler için düşürüyorlar tahminimce ama özellikle oyunu normal olarak oynayan arkadaşları çok olumsuz etkiliyor.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    kardeş droplardan önce drakiye 56165165 tane hesap sokanlar ve bugcular engellenmeli wb oranın çekirdeği bile değil

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Öncelikle yanlış bilinen birkaç bilgiyi düzeltelim. Resmi satıcı diye bir durum yok. Bahsi geçen sitelerle nttgame arasında resmi bir anlaşma yok. Esn kod satışı dışında gerçekleşen eylemler sözleşme kurallarına aykırı olduğu için forumda da bundan bahsetmemiz yasak. Drop konusuna gelecek olursak bu konuda bir değişiklik yapılmadı. Böyle bir değişiklik yapıldığında güncelleme notlarında mutlaka bilgisi verilir.

[Güncelleme Notu] 06.05.2021
    * Ronarkland bifrost yaratıklarının drop oranları düşürülmüştür.
    [Güncelleme Notu] 15.07.2021
    * Ronark Land - Balrog canavarlarının eşya düşme oranları arttırıldı.

Junior Member
    aynen bunlar rastlantı.anlaşıp konu açıyoruz.

Quote Originally Posted by NativeBrutal View Post
    Selam,

Öncelikle yanlış bilinen birkaç bilgiyi düzeltelim. Resmi satıcı diye bir durum yok. Bahsi geçen sitelerle nttgame arasında resmi bir anlaşma yok. Esn kod satışı dışında gerçekleşen eylemler sözleşme kurallarına aykırı olduğu için forumda da bundan bahsetmemiz yasak. Drop konusuna gelecek bu olursak bu konuda bir değişiklik yapılmadı. Böyle bir değişiklik yapıldığında güncelleme notlarında mutlaka bilgisi verilir.

[Güncelleme Notu] 06.05.2021

[Güncelleme Notu] 15.07.2021
    Güzel cevabınız için teşekkür ederim. O zaman şansımız yaver gitmiyor diyelim, çünkü sonuçta bağımsız olasılık her canavarı kestiğmizde baştan dönüyor oran.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Rica ederim. Şans faktörü daha ağır basıyor diyebiliriz. Dc premium bize garanti drop vermiyor, sadece belirli bir şans oranı artırıyor o kadar.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir daha dc pre alırsam iki olsun...