Results 1 to 2 of 2

Exclamation Raporlama Hakkında

Jr de Kasten AFK Bırakıyor. Daha Ne Yapıcam Delil İcin cildırtıcaklar bu moderatorler benı

1 DK'da video cekin diyorsunuz forumlarda cekıyor hala daha uzun vıdeo suresı ıstıyorsunuz.. siz dalga mı gecıyorsunuz bızımle ? adam resmen mesajlarda oynamıyorum dıyor 1.15 sny vıdeo cekıyorum adamın ısmıne tıklıyorum town attıgını gosterme amaclı.. ne yapıcam jr yı bırakıp vıdeo lamı ugrasıcam.. adamın acık acık konusması var yanı anlamıyorum ss almısım tarıh yazıyor 1 dk vıdeo da cekmısım daha ne ıstıyorsunuz yanı yemınedıyoruım tuhafsınız.

1 Dakikalık Vide + SS Var Hala Video Süresi Yeterli Değil Diyorlar.. Jr boyunca adamın yanında durucaz heralde
    Last edited by GamesDepot; 07-25-2021 at 10:33 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Açılan raporlama konusunda "video süresi yeterli değil" deniliyorsa, video süresi yeterli değildir. Video süreleri en az 3 dakika ile 5 dakika arasında olmalıdır. Bundan sonra raporlama yapmak isterseniz, kurallara dikkat ederek hareket edersiniz.

Cheat Reports Hakkında Sıkça Sorulan Sorular konusunu da inceleyebilirsiniz.

Forumun genel bölümlerinde şikayet içerikli linklerin paylaşımı yasak olduğundan dolayı, linkler silinmiştir.

İyi forumlar.