Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Scorplion'un acilen Ares'i bırakıp son sunucularda oyuna başlaması lazım
    Urukta gördüğünüz her mage makrocu değildir dedi ya

Bütün oyunu bomboş olan Aresten ibaret sanıyorsunuz ...
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sanırım yazdığımı anlamadınız, birisi oyun kurallarını ihlal ediyorsa bunu ispatlamak için oyun kurallarını ihlal etmenize gerek yoktur. Sadece ve sadece kaydınızı alarak CR kısmına göndermeniz yeterlidir. Gönderdiğiniz halde işlem yapılmamışsa geriye tek bir seçenek kalıyor o da o oyuncunun legal olduğudur. Kaldı ki luring eylemi yapılırken video kaydı alıyorsa ve bu video kaydında tarih çıkartmak için - tuşuna basıyorsa söylendiği gibi değildir sonucu çıkıyor ortaya.

Ben bahsedilen rapor hakkında konuşmuyorum, genel olarak bu sonuç ortaya çıkar. Siz legal bir oyuncuya oyun kurallarını ihlal ediyor derseniz ve üstüne bir mob çekerseniz elbette ceza alırsınız. Legal bir oyuncu kuralları ihlal etmediği sürece 100 kere de raporlasanız kesinlikle ceza almaz.

Detaylı anlatmamım sebebi şu, bazen oyuncular kendi aralarındaki husumetlerden dolayı birbirlerini fazlaca şikayet etmekteler ve şikayet edince kesin gözüyle ceza alacaklarını düşünmektedirler. Oysa ki sadece oyun kurallarını ihlal edenler ceza alırlar.

Rapor ettiğiniz oyuncu belirttiğiniz gibi kuralları ihlal ediyorsa kesinlikle ceza alır.
    ben yazdığınız özelinde söylemiyorum sadece sarayından hiç çıkmayan padişah gibi tavır almanıza üzülüyorum şu kadar diyim son 3 sunucu + destanda şuan macrodan koxpdan en anlamaz adamdan bu işin kompedanına kadar karakteri olan hiç kimsenin aksini iddia edemeyeceği en az 250 karakter koyarım video atmama izin verirseniz foruma yasaktı şuydu buydu demezseniz yapayım yani paradır pus itemidir felanda istemiyorum. ben 250 charı burda rahat bir şekilde ispatlıyorsam siz kaç katını bulursunuz acaba? demek istediğim o.

Junior Member
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Scorplion'un acilen Ares'i bırakıp son sunucularda oyuna başlaması lazım
    Urukta gördüğünüz her mage makrocu değildir dedi ya

Bütün oyunu bomboş olan Aresten ibaret sanıyorsunuz ...
    yokmudur diyorsun ares de yetkililerin güvenlik sistemi güncellenene kadar biraz çalışması gerekiyor gibi ama pek oralı değil kimse.

Quote Originally Posted by BAKARAKOL1 View Post
    yokmudur diyorsun ares de yetkililerin güvenlik sistemi güncellenene kadar biraz çalışması gerekiyor gibi ama pek oralı değil kimse.
    Uruktan kastıkları areste para etmediği için yoktur ..
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BAKARAKOL1 View Post
    sabah attığım konu 1 hafta önceki işlem bekleyen konuyla beraber kalkmış sizde öyle birşey yok diyorsunuz durduk yere gelip burda ithamlarda mı bulunalım ? yetkililerin cr sistemini gözden geçirmesi gerektiği aşikar bu tartışılacak birşey değil.
    Sizin hesaplarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor, CR sisteminde bir sorun bulunmuyor. Forumda birden fazla hesap kullanıyorsunuz aynı kanıtlarla birden fazla hesapla raporlama yapıyorsunuz ve hangi hesapla ne yaptığınızın farkında değilsiniz. Sonra forumda bir konuya gelip ithamlarda mı bulunalım diye hesap soruyorsunuz. Birden fazla hesabınız varsa tek hesabınızı forumda kullanmanızı öneririm. Yanlışlıkla farklı bir hesabınıza girip raporlama yaptıysanız da hesaplarınızı kontrol etmenizi öneririm. Buraya gelip de olmayan bir şey hakkında boşuna tartışmamış olursunuz.

Senior Member
    ben halen anlamıyorum neden video çekip size atıyoruz? yoksa xncode bir işe yaramıyormu? aylardır goblin köyünde adam illegal kasıyor, report etmeyince banlanmıyor adam neden? Draki kulesinde fll illegal sıralama yapıyorlar bunlar neden banlanmıyor ?

Junior Member
    İyi günler 30 sanıyede bir macro ile nowa atan Vega 2 karus tüm urk blade urk hai slotundaki arklar ne zaman ceza alır acaba ? Çünkü ceza alsalar dahi yeni çar açıyorlar.Bunun topluca bir çözüme ihtiyacı var.1 yetkili yok mu çözecek

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by johnStatham04 View Post
    ben halen anlamıyorum neden video çekip size atıyoruz? yoksa xncode bir işe yaramıyormu? aylardır goblin köyünde adam illegal kasıyor, report etmeyince banlanmıyor adam neden? Draki kulesinde fll illegal sıralama yapıyorlar bunlar neden banlanmıyor ?
    Adam tek bir koordinatta durup uzaktan sadece goblinlere mi vuruyor ?