Results 1 to 6 of 6

Angry N Point Satın Alma Limiti [Daha Önce Hiç Alışveriş Yapmadım]

N Point yüklemek istiyorum ancak aylık satın alma limitimin dolduğuna dair bir hata alıyorum. Ama daha önce herhangi bir yükleme yapmadım hesap yeni açıldı. Uzun süredir Knight la alakam da yoktu??

TL ile tek satın alma seçeneği olan pay.me de alıyorum bu hatayı bu arada ne yazık ki TL ödeme yöntemi ile tek bir alternatif daha yok sanırım TRAJİKOMİK...
    Last edited by AslanAMBARGAN; 07-24-2021 at 07:31 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bir ödeme kanalını ilk kez kullanıyorsanız kullanmaya başladığınız günden itibaren 30 gün süreyle "ilk kullanım limiti" uygulanmaktadır.
    Bu limit genel olarak 1600 Npoint'e tekabül eder. 30 gün sonrasında bu limitler genel aylık limitlere yükselir. Her ödeme kanalının kendi belirlediği aylık limitler vardır.

Ek olarak kart başı limit;
    1 gün içerisinde maksimum 2 işlem ve 500 TL,
    7 gün içerisinde maksimum 2.000 TL,
    30 gün içerisinde maksimum 4.000 TL.

Ziraat Bankası Kartları İçin Sınırlama

Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Bir ödeme kanalını ilk kez kullanıyorsanız kullanmaya başladığınız günden itibaren 30 gün süreyle "ilk kullanım limiti" uygulanmaktadır.
    Bu limit genel olarak 1600 Npoint'e tekabül eder. 30 gün sonrasında bu limitler genel aylık limitlere yükselir. Her ödeme kanalının kendi belirlediği aylık limitler vardır.

Ek olarak kart başı limit;
    1 gün içerisinde maksimum 2 işlem ve 500 TL,
    7 gün içerisinde maksimum 2.000 TL,
    30 gün içerisinde maksimum 4.000 TL.

Ziraat Bankası Kartları İçin Sınırlama
    Peki satış sitelerinden premium alsam ödeme yapmayan hesaplar için oluşturulan kısıtlamalar devam edecek mi?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by AslanAMBARGAN View Post
    Peki satış sitelerinden premium alsam ödeme yapmayan hesaplar için oluşturulan kısıtlamalar devam edecek mi?
    ESN için herhangi bir limit bulunmuyor ancak ESN ile yükleme yapmak limitleri kaldırmamaktadır. Bunlar ödeme kanallarının kendi belirlediği limitlerdir ve yalnızca ödeme kanalı kullanılarak yükselmektedir.

İzin verilen limit kadar ödeme kanalı üzerinden satın alabilir, kalanını ESN olarak yükleyebilirsiniz. Böylelikle sonraki ay limitiniz yükselmiş olacaktır.

Yardımcı olduğun için çok teşekkürler...