Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Question DELOS hala mücadelesiz farm atılması

Bildiğiniz gibi harika bir güncelleme ile towna gönderen yaratıklar ekleyerek, rpr npcleri kaldırılarak beleş farm yeri olarak görülen DELOS'a güzel bir darbe vurulmuştu fakat hala Burning Skeleton, Phantom ve Repair gibi yaratıkların olduğu katlar bedava farm atılmaktadır o bölgelerede mutlaka aynı yaptırım uygulanmalıdır. Veyahut mücadele için gelen kişi veya kişiler ne kadar itemli olursa olsun TS basmış itemsiz bir bp karakterini bile kesememekte, seri heal alması bile rekabeti tamamen bitirmekte, bu konu hakkında görüşlerinizi merak ediyorum.

Senior Member
    delosta ts basılmasını kaldırmaları lazım mafyalara büyük darbe olur

asasla cok rahat bpleri kesebiliyorsun.Ya da kesemiyorsan sende bp aç ve kes Arkanda db ile o bplere 3 k 3k vruyoruz.BP aç bakalım ne olcak

Oyun için hiç bir aktivitesi olmayan, görev bile yapmaya gelenlerin görev yapamadığı. Sadece orada mafyalaşmış insanların oyuna bedavadan GB sokup hemde full time afk olarak, oyunun değerini serverin gb değerini düşüren bir yer. Kapatılması çok mantıklı olur, oyuna kazandırır. Oyundan eksi yönde götüreceği hiç bir şey olmadığını da son güncellemelerden sonra gördük zaten.

söylediğiniz şey sizce mantıklı mı? kendi jobu mu bozup neden bp açayım gözünüzü seveyim O slotlarda beleş farm atılcak tamam ama TS engellenmeli o halde gereksiz üstünlük kaldırılmalı diye düşünüyorum

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CorrrEr View Post
    söylediğiniz şey sizce mantıklı mı? kendi jobu mu bozup neden bp açayım gözünüzü seveyim O slotlarda beleş farm atılcak tamam ama TS engellenmeli o halde gereksiz üstünlük kaldırılmalı diye düşünüyorum
    İyide her jobun kendine özel avantajları olabiliyor.Czde bp hiç bir vasfı yok mesela.Bırakında bazı yerler de de onlar üstün olsun.Bende bp ve asas oynuyorum.Ancak bpnin tek avantajı delosta ts basılması.Sen bp değilsin diye koskoca oyunda map'ta ts kapatıcaklar öyle mi ? NTTGAME her dediğinizi yaparak sizi bu hale getirdi bence.Neyi beğenmeseniz o nerf bu nerf diye konu acıyorsunuz her gün yüzlerce

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    İyide her jobun kendine özel avantajları olabiliyor.Czde bp hiç bir vasfı yok mesela.Bırakında bazı yerler de de onlar üstün olsun.Bende bp ve asas oynuyorum.Ancak bpnin tek avantajı delosta ts basılması.Sen bp değilsin diye koskoca oyunda map'ta ts kapatıcaklar öyle mi ? NTTGAME her dediğinizi yaparak sizi bu hale getirdi bence.Neyi beğenmeseniz o nerf bu nerf diye konu acıyorsunuz her gün yüzlerce
    Sanırım mantığı hala anlamadınız benim çarımın değeri 100 GB adamın 2gb ve o adam yıkılmıyor? sen bunu mantıklı görüyorsun yok orda bu burda bu gibi bir şey yazıyorsun gözünü seveyim...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CorrrEr View Post
    Sanırım mantığı hala anlamadınız benim çarımın değeri 100 GB adamın 2gb ve o adam yıkılmıyor? sen bunu mantıklı görüyorsun yok orda bu burda bu gibi bir şey yazıyorsun gözünü seveyim...
    Madem bu kadar basit neden 2 gb verip onları kesmiyorsun ? Biraz abartı gibi geldi bana Arkana db pri alıp o bplere warriorla en aşağı 3 k 3k vuruyorsun.Değil dayanmak 15 saniye ayakta duramaz.Ama kolayı seçiyorsun foruma konu açayım da ts kalksın neyse iyi forumlar dostm

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    Madem bu kadar basit neden 2 gb verip onları kesmiyorsun ? Biraz abartı gibi geldi bana Arkana db pri alıp o bplere warriorla en aşağı 3 k 3k vuruyorsun.Değil dayanmak 15 saniye ayakta duramaz.Ama kolayı seçiyorsun foruma konu açayım da ts kalksın neyse iyi forumlar dostm
    Beyfendi kendi mi sanırım ifade edemiyorum 3k 3k vurmamın nedeni zaten adamın 2 gblik çarı olması bir çok yayıncı ''vebenzeri'', ''delikonuşuyor'' gibi yayıncılar da bp oynamakta ve kastıkları GB leri TL dönüştürmek yerine item koyuyorlar zaten ben oraya ekstra bir priest ile gittiğim de tek atacağımı biliyorum ve itemli bir bp zaten kalkan heal kombini ile bir warrioru kesebilir buna itirazım kesinlikle yok benim itirazım hiç bir yatırım yapmadan çarına totem veyahut gidip pazardan 200k noah alınan bir parşomen ile 100GB lik bir çarın ölüdürülmesidir itirazım bunadır!! sizin zihniyetiniz yanlış lütfen bu pencereden bakınız...

Senior Member
    100 gblik çarı 2gblik çarla öldüren bp? Adamda HB+10 var herhalde. ben boş çarla dahi keserim 2 gblik bpleri. 100 gblik çarla kesememeniz çok ilginç.