Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam madem dini bu kadar önemsiyorsunuz, dinimizce zaman kaybı sayılabilecek bir etkinlik olan 'bilgisayar oyunları'ndan uzak durmanızı tavsiye ederim.
    “İki şey vardır, insanların çoğu onun değerini bilmezler: Sıhhat ve boş vakit.” (Buhari, Rikak 1; Tirmizi, Zühd 1; İbn Mace, Zühd 15)
    bu komik buna cevap bile vermicem

Quote Originally Posted by tus_w2UgdbEy View Post
    bazıları biraz abartıyor arkadaşın dediği gibi
    bunu bana demedin sanırım abarttığımı düşünmüyorum.
    Quote Originally Posted by fatalstrik3 View Post
    şeriatla yönetiliyor ya oyun küfür eden kişiyi evinden aldırıp idam etmeleri lazım
    Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Bir müslüman olarak mağdur olmadığın bir burası kalmıştır itiraz ettiğin iyi oldu.
    Size gelince de cahil herifler TCK da bile küfürün ağırlığına göre aldığın ceza değişiyor ne anlatıyosunuz siz ayrıca müslümanlık islam ya da başka bir dinden bahsetmedim bu konuda başlığa da bakabilceğiniz gibi "dini değerlere küfür" konu. Budistin budasına hindunun öküzüne de bu kadar kolay küfür edilmemesi lazım bahsettiğim şey bu. Herkesin önemsediği değerler var dini milli ki milli açıdan küfür eden birinin full 9 çarının sınırsız olarak banlandığını kendi gözümle biliorum altarda bilen bilir.

Edit: amacım mağdur edebiyatı yapmak değil haklı olan benim zaten adamın mute yiceği kesinleşti burda moderatorun notuna göre işlem yapıldığını sanıyordum moderator geldi güzelce anlattı siz boş yapıyosunuz moderatorun de attığı fotoğraftaki gibi "yaptığınız eyleme göre sessizlik cezası hesabı kalkabilir ya da hesabınız süresiz olarak kapatılabilir."
    Last edited by Eko_1ZS47Rpt; 07-24-2021 at 01:59 PM.

Registered Users
    Moderatör arkadaşım konuya gereken yanıtı vermiş. Farklı noktalara uzamaması için yoruma kapatıldı.