Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Bu Quest Silahları Nasıl Uprage Olur ?

Sanırım bı 15 yakın quest yaktım bir tane +7 yapamadık . +4 seri bı item nasıl yanar anlamış değilim bu itemlerin basma oranı farklı mi tecrübeli arkadaşlar bı yazarsa seviniriz

Senior Member
    Czye geleli 2 yıl olacak neredeyse gorev sıfırlamasıyla 2x gelınce bi gaza geldım yata kalka zar zor aldım 4e yandı sagolsun

Senior Member
    herkesin şikayetçi olduğu bir konu ama nttgame inkar etmeye devam ediyor. item basma oranları eskiye nazaran değiştirilmiştir bunu anlamayan oyuncu yoktur. drop oranlarıda değiştirilmiştir "ama değiştirilse bize söylerdi nttgame". şu an quest basmak para kaybıdır sadece.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sansmelegi View Post
    herkesin şikayetçi olduğu bir konu ama nttgame inkar etmeye devam ediyor. item basma oranları eskiye nazaran değiştirilmiştir bunu anlamayan oyuncu yoktur. drop oranlarıda değiştirilmiştir "ama değiştirilse bize söylerdi nttgame". şu an quest basmak para kaybıdır sadece.
    Çok doğru söylüyorsun dostum bı ton emekle kastigim GB gitti bı an sinirle yakıyor insan günlük quest de bı sıkıntı oyunun artık bı akışı kalmadı

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    mgame, oyunda uniqe itemlerin çoğalmasını istemediği için +4ten +5e geçişlerde item geçme oranını sınırlandırmış olabilir. nttgame'in upgrade ve drop oranları hakkında bilgi sahibi olduğunu da düşünmüyorum. çünkü k2 zamanında bu bilgiler k2ye verilmişti ve olanları çoğunuz biliyorsunuzdur. özellikle iç piyasanın hareketlenmesi ve piyasadaki coin ya da diğer tabirle gb'nin eritilmesi için +5e geçişlerde itemlerin geçme oranı +6ya geçme oranından daha düşük hatta +8/+9 geçme oranlarına sahip olabilirler. bu sayede piyasada chitin bow, hell breaker, smite hammet gibi ticareti yapılabilen itemler daha hızlı el değiştirebilecektir.
    düşünsenize +9/+10 quest itemlerinin piyasayı işgal ettiğini diğer itemler satılmaz, satılamazsa piyasalar durgunluğa girer ve oyunda ani bir para artışı olur. kimse diğer itemlerin yüzüne bakmaz. bu sayede piyasada canlılık ve paranın sürekli el değiştirmesi ve harcanması esası vardır. o yüzden satılıp satılmamasına bakmaksızın itemlerin +3ten +4e geçerken değil de +4ten +5e geçerken yanması günlük olarak 1000 item üstünden değerlendirilirse en az 20gb gibi bir paranın günlük erimesidir.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Deahtt2603 View Post
    Sanırım bı 15 yakın quest yaktım bir tane +7 yapamadık . +4 seri bı item nasıl yanar anlamış değilim bu itemlerin basma oranı farklı mi tecrübeli arkadaşlar bı yazarsa seviniriz
    sen 15 adet quest diyorsun.
    ben 15 yıldır hiç bir questi basmadım. paramı çöpe atacak kadar aptal değilim.
    size bol şans.

Senior Member
    +7 ye tekte çok bastım en sonuncusu 1 ay önce falan warriora ms bastım magemde de quest var int priestimde de tamamen şans olarak görüyorum bunu görev sıfırlamasında 3 4 tane ben de +4 +5 +6 ya yaktım +4 te bi sorun var bu arada evet