Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thumbs up Skil Stat Sıfırla İşlem ucretleri

Sikil stat sıfırlamayı ücretleri aşırı pahalı değilmi sizce ? nerdeyse bazı swlerde premium parasına denk geliyor oyun içi ? haftada 1 npclerden 1 kereliğinede olsa ücretsiz hak verseniz olmazmı ? herkes war premium çekemiyor sonuçta farm yapan adam dc pre çekiyor neden ilgilenmiyorsunuz bu konuyu?
    Oyuncu istekleri hiçmi umrunuzda olmuyor .Lütfen cevap olarak ilgili bölümde çalışan gm arkadaşlar cevap versin oto cevap yazan modlar değil rica ediyorum. bir sikil stat sıfırlama sadece istediğimiz ücretsiz olsun veya ücretleri makul seviyelere insin başka bişey istemiyoruz cok şey istemiyoruz

czde olympiada pk atan adam bulamıyoruz kaldıki mesala priest bulamıyoruz buldugumuzda db oluyor veya cc işimize yaramıyor okcu charımızı asas yapalım diyoruz olmuyor kurianımızı zehirden supporta cevirelim diyoruz çeviremiyoruz artık yeter kısıtlanmaktan bırakında oyun içi pkyı destekleyici birşey olan bu konuyu ilgili yerlere iletin birşeyler düzelsin belki basit birşey ama pkya çok etkisi var emin olun
    Last edited by doltard_963; 07-23-2021 at 08:36 PM.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    kardeşim keşke öyle olsa da olmuyor işte. 60 gün oynama returnee sc ile yap

Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    benim diğer hesabım 2 aydan fazla oyuna girmedi ne R geldi ne kagıt o bile düzgün çalışmıyor dogru diyon bi cıkacan bidaha girmeyecende işte..

Senior Member
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post

O sc gelmiyor, en son oyuna giriş tarihimi not alıp 2 ay 61 gün oyuna girmedim.

Oyuna girdim baktım sc yok , ticket at dediler attım, cevaben oyuna girmişsiniz dediler kapattılar. Ne zaman girmişim diyo sordum,
    girmişsiniz daha detaylı bilgi veremiyoruz dediler.

Tekrar sordum tekrar ticket atın dediler, attım bir önceki ticketını benzer konuda olduğu için bu ticket kapatılmıstır benzeri bişey dönmüsler

YANİ O SİSTEM KAFASINA GÖRE SCYİ ATIYO

Quote Originally Posted by MajesticBull View Post
    O sc gelmiyor, en son oyuna giriş tarihimi not alıp 2 ay 61 gün oyuna girmedim.

Oyuna girdim baktım sc yok , ticket at dediler attım, cevaben oyuna girmişsiniz dediler kapattılar. Ne zaman girmişim diyo sordum,
    girmişsiniz daha detaylı bilgi veremiyoruz dediler.

Tekrar sordum tekrar ticket atın dediler, attım bir önceki ticketını benzer konuda olduğu için bu ticket kapatılmıstır benzeri bişey dönmüsler

YANİ O SİSTEM KAFASINA GÖRE SCYİ ATIYO
    hocam açtığınız konuyu hatırlıyorum. ben değişik bir şifre koydum diğer hesabıma ve kullandığım şifrelerimden farklı. ayrıca önlem olarak 70 gün bekleyeceğim. çünkü server kapalı olduğunda sayaç çalışmıyor. eğer öyle bir sorun olur da bana o sc verilmezse gerçekten nttgame ile papazken haham oluruz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Şu oyun bu haliyle devam ettiği sürece oyuncu yararına pek bi şeyin indirileceğini sanmıyorum. Son örnek; yeni serverlere csw geldi, eski serverlerde delos/moradon vergisi düşürülmesine rağmen moradon npcdeki eşyaların fiyatı arttı. Vergiyi sıfırlasan bile eski fiyattan alıyorsun. Bu saatten sonra gelse gelse pus indirimi gelir. O da win win olduğu için. (:

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    returna hak kazanabilmek için o çar hesabıyla foruma da hiç giriş yapmamanız gerekir. birde oyunun kapalı kaldığı bakım saatlerini de 60 günün üzerine eklemeinz gerekir.
    çok dikkatli olmak lazım gelir.

Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    returna hak kazanabilmek için o çar hesabıyla foruma da hiç giriş yapmamanız gerekir. birde oyunun kapalı kaldığı bakım saatlerini de 60 günün üzerine eklemeinz gerekir.
    çok dikkatli olmak lazım gelir.
    utanmasalar 60 gün boyunca nitrojene yatırıp tarihli-saatli video isteyecekler. hem de 3-4 dakikalık 720p

Senior Member
    Bu oyunda skill stat sıfırlama 2004den beri aynı. Özellikle de oyuna yeni başlayıp neyi nereye vereceğini bilmeyenler bu konuda sıkıntı çok yaşıyordu. Halada yaşıyordur da eskiden imkanlar çok kısıtlıydı. 2005 suları 45 lvl charın skillerini statlarını yanlış verdiğim için(siege weapona bile skill vermiştim) kaç gün o dönemin goblin plateleri armorlar, elde var sword breaker +3 saatlerce delosta kurt kesip, goblinde kobolt kesiyordum. Sanki yanlış verene ceza niteliğindeydi yeni başlayanlar için.

Tabi level arttıkça fiyatta arttığı için 83 de korkunç bir rakam oldu üstüne bir de reb sıfırlamayı ayrı bir fiyat istedi. Bir kaç online oyun oynadım en beter skill sıfırlama silkroad online da idi. Gene bu oyunun skill stat sıfırlama sistemi onun yanında melek kalırdı. Ama bu demek değil ki PUSa koydukları o redistrubition item premium parası olsun çok pahalı. En fazla 70-100 cash arası olmalıydı. Alıp da redistrubion basan var mı? zannetmiyorum ya da çok az kişidir. En azından PUS taki redit itemin fiyatı 70-80 cashe düşmeli.

Bencede çok pahalı haftada 1 kez skil sıfırlama ücretsiz olmalı