Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Draki için Premium seçimi

10 Günlük draki sonuçları. toplam 3 char ile yaptım. 10 günde sadece 7 wb fazlası var. Hadi 10 diyelim. 30 günde 30 wb fazlası 1 de draki box fazlası olsun. 30 wb 75m boxta 25m den hesaplayıp dc prenin getirisi aylık 1 gb fazla diyelim. Gold preyle DC pre arasındaki cash farkı 1000 cash yani 119m. 20m zarara girmek için mi Dc pre alıyoruz anlamadım. Dc prenin Drop rate yükseltilmeli.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by montreal006 View Post
    10 Günlük draki sonuçları. toplam 3 char ile yaptım. 10 günde sadece 7 wb fazlası var. Hadi 10 diyelim. 30 günde 30 wb fazlası 1 de draki box fazlası olsun. 30 wb 75m boxta 25m den hesaplayıp dc prenin getirisi aylık 1 gb fazla diyelim. Gold preyle DC pre arasındaki cash farkı 1000 cash yani 119m. 20m zarara girmek için mi Dc pre alıyoruz anlamadım. Dc prenin Drop rate yükseltilmeli.

potları da yazma ihtimalin var mı merak ettim ben de yapmayı düşünüyorum toplam 10 gün sonunda biriken potu yazabilirsin günlük yoksa

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Bronze pre ile Ronark Land'de 5 AOC kesersin 3 BUS atar, bu "50 AOC kessen 30 bus atar" anlamına mı gelir? Knight online'da böyle bir oran/orantı kuramazsınız.DC Premium'da 10 güne 20 güne bakılarak dropları karşılaştıramazsınız ve uzun vadede "farmerları" kurtaran pre DC PRE'dir.

Gold pre şöyle böyle drop atıyor demek, anvil'de yakmalık kullanmakla aynı kefededir, hurafedir.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    gold pre al yanında da perini al mis. dc pre son birkaç yıldır çok drop artırmıyor zaten gözle görünür şekilde. tabi demiyorum ki her gün 1 box versin. ancak gold pre ile kafa kafaya neredeyse dropları. demekki drop artış oranı aynı. tek numarası dc flash basmaktır. tabi şöyle de birşey var atıyorum box drop ihtimali olsun %0.5. premium ile %100 artış olduğunu varsayarsak %1 olur. dc flash basarsak da %1.5 olur. tabi %0.5 artış için premium alıyorsak %0.5 daha artırmak için dc pre alabiliriz. ancak ben sanmıyorum ki dc pre %100 artış sağlıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    potları da yazma ihtimalin var mı merak ettim ben de yapmayı düşünüyorum toplam 10 gün sonunda biriken potu yazabilirsin günlük yoksa
    Potları tutmadım fakat dc pre de gözle görülür bir fark var. Pot daha fazla atıyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Bronze pre ile Ronark Land'de 5 AOC kesersin 3 BUS atar, bu "50 AOC kessen 30 bus atar" anlamına mı gelir? Knight online'da böyle bir oran/orantı kuramazsınız.DC Premium'da 10 güne 20 güne bakılarak dropları karşılaştıramazsınız ve uzun vadede "farmerları" kurtaran pre DC PRE'dir.

Gold pre şöyle böyle drop atıyor demek, anvil'de yakmalık kullanmakla aynı kefededir, hurafedir.
    5 draki kesersen 3 wb 50 draki kesersen 30 wb atar diye bir mantık mı yürütmüşüm ? Sayıları bile toplamadığına adım kadar eminim. Her yerde aynı çıkıyorsunuz maşallah. Konunun başlığı "Farmer için premium seçimi" değil. "Draki için Premium seçimi". Hurafe dediğin şeyi 10 günlük hesaplayıp önüne sunuyorum. Kafadan sallamasyon bir bilgi paylaşmıyorum. Yap 30 günlük o zaman paylaş. Benim son 10 gün gold premium kaldığında draki başladım ve bitince DC pre aldım. Eğer 30 gün gold premium olsaydı 30 gün denerdim. Belki deneyen arkadaşlar olmuştur da gönderiyi görünce yorum yaparlar umuduyla açtım fakat senin gibiler bitmediniz. Okuduğunuzu bile idrak edemiyorsunuz. Ayrıca 30 gün deneyen arkadaşta var. Draki için bak Draki için diyorum tekrardan, Dc pre almak gereksizmiş. Onunda hesabıyla anlamış olduk.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    gold pre al yanında da perini al mis. dc pre son birkaç yıldır çok drop artırmıyor zaten gözle görünür şekilde. tabi demiyorum ki her gün 1 box versin. ancak gold pre ile kafa kafaya neredeyse dropları. demekki drop artış oranı aynı. tek numarası dc flash basmaktır. tabi şöyle de birşey var atıyorum box drop ihtimali olsun %0.5. premium ile %100 artış olduğunu varsayarsak %1 olur. dc flash basarsak da %1.5 olur. tabi %0.5 artış için premium alıyorsak %0.5 daha artırmak için dc pre alabiliriz. ancak ben sanmıyorum ki dc pre %100 artış sağlıyor.
    Vallahi helal olsun Sonunda Dc prenin mantığını kavrayan biriyle daha karşılaştım. Millet %100 arttırıyor sanıyor. Adama diyorum madem %100 arttırıyor neden her mobta drop atmıyor diye Anlamsız cevaplar veriyor. Evet tam dediğin gibi oyun dbsinde bulunan drop rate oranlarını %100 arttırıyor. Drop %100 arttırmıyor. Fakat benim aklıma takılan mesela premium alıyoruz %1 olan drop rate %2'ye çıkıyor. Dc Flash basınca bu Premiumlu drop rate üzerinden mi arttırıyor yoksa premiumsuz ana drop üzerinden mi ? Burda da söyle birşey geliyor aklıma. Exp ve Coin artışında olduğu gibi saf oranı arttırıyor diye tahmin yürütüyorum.

Junior Member

Exp prenin exp arttırması ve war preninde np arttırması dışında diğer prelerin drop arttırım oranlarının afaki olduğunu düşünüyorum. Garip bir oran var belirtilemeyen.

Daha az pot alacaksın
    Daha az wb alacaksın
    Daha az coin alacaksın
    Kullandığın mana potu dcden daha pahalı olacak
    Ayrıca nereden bilelim senin bize bu tabloda doğru rakamlar verdiğini?
    Gereksiz boş konu, her premiumu denedim, farm atacaksan dc alacaksın.

Senior Member
    Ben şahsen 1 ay dc 1 ay gold/plat pre alıyorum . En çok wb ve kutu drobunu genelde plat pre kullandığım zamanlarda aldım ama pot ve shell drobu en çok dc pre ile alabildim.