Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus

Exclamation Raporlamalar Hk.

Merhaba, ben macro ve harici program kullanarak slotları işgal etmiş oyuncuları video alıp rapor ediyorum çünkü onlar yüzünden biz oynayamıyoruz. Gereği yapılacak yazıyor konuya ve kilitleniyor ama gereğinin yapılıp yapılmadığını bilmiyorum. Daha önce oynadığım oyunlarda banlanan oyuncuların listesi yayınlanırdı, sebebi ve ban süresi yazılırdı. Burada var mı böyle bir şey? Bunu şundan soruyorum, eğer banlanmıyorlarsa ben de premiuma para verme enayiliği yerine macro ve harici programa geçeyim.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba.

Rapor konunuz üzerinden size yanıt verilir, ancak bahsettiğiniz gibi bir liste yayınlanmamaktadır.

Eğer kural dışı bir durum varsa ceza verilmektedir.

Senior Member
    Class
    Warrior
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Cevap için teşekkürler, benim konularıma henüz dönüş olmamış, bekleyeceğim.

Senior Member
    Açıkcası bu 'incelenecektir' yazısına cevap gelmemesi benim de çok canımı sıkıyor ve dürüst olmak gerekirse bu cevap geldiğinde ceza almadıklarını düşünüyorum. Daha 2 gün önce yaptığım reportta adam ft etkinliğinde wolkanic rocka 3 kere zehir atıyor videoda net bir şekilde görüldüğü halde incelenecektir diye cevap verilmiş. Sırf bu cevap yüzünden makrodan şüphelendiğim kişileri reportlamayı bıraktım çünkü emek verip video alıp reportluyorsunuz ama sonucu göremiyorsunuz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Açıkcası bu 'incelenecektir' yazısına cevap gelmemesi benim de çok canımı sıkıyor ve dürüst olmak gerekirse bu cevap geldiğinde ceza almadıklarını düşünüyorum. Daha 2 gün önce yaptığım reportta adam ft etkinliğinde wolkanic rocka 3 kere zehir atıyor videoda net bir şekilde görüldüğü halde incelenecektir diye cevap verilmiş. Sırf bu cevap yüzünden makrodan şüphelendiğim kişileri reportlamayı bıraktım çünkü emek verip video alıp reportluyorsunuz ama sonucu göremiyorsunuz.
    O tarz durumlarda uygulanması gereken bir cezai işlem var ise uygulanıyor ve rapora tekrar dönüp yanıt verilmiyor. Bunun yerine yeni raporlar kontrol edilmeye devam ediliyor, bilginize.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    O tarz durumlarda uygulanması gereken bir cezai işlem var ise uygulanıyor ve rapora tekrar dönüp yanıt verilmiyor. Bunun yerine yeni raporlar kontrol edilmeye devam ediliyor, bilginize.
    Yenilenen davranış kurallarındaki " * (6) Forgetten Temple etkinliğinde Volcanic Rock yaratığının diğer oyuncuları öldürmesi için kasıtlı olarak uzaktan vurmasını sağlamak." maddesine ithafen konuyu oluşturdum zaten. tekrar dönüp yanıt verilmemesi can sıkıyor.