Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member

Choas Ayak Kırma Skill Değişikliği

Choas etkinliğinde hile kullanan kişiler kitlenmediği için LR 45 skili nasıl FR 45 skiline döndürüldüyse ayak kırma skilinin de değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Her etkinlikte bu skili kullanıyorum 100 üzerinden 10 kez civarında tutuyor. Bu mümkün değil, bir çok kişi hile kullandığı için skill tutsa dahi koşmaya devam ediyor.

Senior Member
    Valla kardeşim her gün düzenli chaosa girerim ama son 1 aydır artık ne olduysa skiller buga giriyor.bizim attığımız skiller tutmuyor karşı tarafın tutuyor bu chaos da bişiler dönüyor sürekli aynı nickler hep mavi alıyor nedense hiç ilk 3 den düşmüyor ilginçtir ..

Senior Member
    Koxperler çoğaldı arkadaşlar. Ve işin kötüsü hiç bir şekilde ayırt edilemiyor. 2010 dan beri chaos girerim. 2021 yılında ilk kez bu kadar üst üste mavi alamadığım oldu.

Senior Member
    Chaosu kaldırıp atmak en iyi çözüm herhalde. Bu hile belası buradan ayrılmayacak gibi.
    (Hilelerin daha girişte engellenmesi hile tespitinde anakart idsinin banlanması gibi bir şey olmayacağı için en iyisi bu)

Senior Member
    chaos yerine bdw tarzı bir etkinlik gelsin 20 dakikalık

Chaosta taş var taş. O taşı neden koydular ? 10 vuruyor 10. Ona bir şey yapsalar bari

güncelleme gele gele chaos tamamen ks'ye evrildi öl kalabalığa git ks at öl kalabalığa git ks at
    1 hp pot 1de tekli skill hariç hepsi kaldırılsın

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fatalstrik3 View Post
    güncelleme gele gele chaos tamamen ks'ye evrildi öl kalabalığa git ks at öl kalabalığa git ks at
    1 hp pot 1de tekli skill hariç hepsi kaldırılsın
    chaosun ne anlamı kaldı ozmn

Senior Member
    Yine birilerine küfür etmekten etkinliğe konsantre olamadım. Teşekkürler.

Quote Originally Posted by AlwayLove View Post
    chaosun ne anlamı kaldı ozmn
    şuan ki chaos'da hiçbir şekilde vs atamıyorum yeni doğan adam önünde hiçbir engel olmadan koşmasına bile gerek kalmadan en uzak mesafeye 3k atıp ks ile kill alabiliyor
    0 vs kili ile sadece kalabalığa oynayıp ks atarak 70 kille her chaos rahatça mavi alabiliyorum ama sorsan 2013'de 60 killle mavi aldığım chaostaki zevkin yüzde 10ununu bile alamıyorum şuan ki chaos sisteminde elinin kolunun tutmasına gerek yok kalabalığa git ks at öl kalablaığa git ks at öl
    en kötü 60 kill alıp yeşil alırsın