Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Oyun Kurallarını İhlal Eden Yayıncılar Hk.

İyi günler. Başlıkta da belirttiğim üzere bu arkadaşları video alıp reportladığımız da ceza alıyorlar mı acaba ? Bir elinde nargile diğer eli klavyede skil vururken su gibi minor akıtıyorlar.Bu rahatlık nereden geliyor acaba o kadar kişinin içinde nasıl oluyorda bu derece rahat macro kullanabiliyorlar.Tüm yayın kayıtlarını aldım videoda çekebilirim saatlerce. Dediğim gibi sağ tıkta minor olmadan 8 e minor koyup macroyla nasıl bu kadar rahat yayın açabiliyorlar ? Sizlerin düşüncelerinizi de merak ettim.Sonuç olarak macro oyun tarafından da yasak birşey.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Yayıncıların normal oyunculardan bir farkı yoktur. Oyun kuralları herkes için geçerlidir, eğer ortada bir ihlal varsa elbette rapor edebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by tus_w2UgdbEy View Post
    İyi günler. Başlıkta da belirttiğim üzere bu arkadaşları video alıp reportladığımız da ceza alıyorlar mı acaba ? Bir elinde nargile diğer eli klavyede skil vururken su gibi minor akıtıyorlar.Bu rahatlık nereden geliyor acaba o kadar kişinin içinde nasıl oluyorda bu derece rahat macro kullanabiliyorlar.Tüm yayın kayıtlarını aldım videoda çekebilirim saatlerce. Dediğim gibi sağ tıkta minor olmadan 8 e minor koyup macroyla nasıl bu kadar rahat yayın açabiliyorlar ? Sizlerin düşüncelerinizi de merak ettim.Sonuç olarak macro oyun tarafından da yasak birşey.
    hocam bildiği kadarıyla yayıncının o ana ilişkin video linkini (twitch, facebook gibi) ve zaman aralığını cr'ye bildirmen yetiyor. senin video alıp sıfırdan yüklemene gerek yok. at cr'ye link şu ve şu-şu dakikalar arası diye işlem yaparlar. dakika aralığı atmazsan da adamlar orada 3-4 saat yayın izleyemez ayrıca youtube'da editçilerin yaptıkları videoları değil, doğrudan yayıncının linki ile şikayet etmelisin.
    Last edited by NightOwl; 07-23-2021 at 09:38 AM.

Tek eli ile oynayan profosyonel oyuncularda var? Tek eliyle oynadığı için kim ne diyebilir ki? Makroda olmayabilir tuşların yerini değiştirmiş olabilir mi? Klavyenin özelliğinide bilmiyoruz. Dediğiniz adamı tahmin ettim tek eliyle oynayabilecek düzeyde bir insan. Birde 10 parmak yeteneğinide hesaba katarsanız. 5 parmak ile içinden geçer oyunun. 7/24 bilgisayar ile uğraştığı için gözleri kapalı bile klavye tuşlarına basacak bir arkadaş.

Not: Eskiden Tanıdığım bir oyuncu tek eli sargıda olduğu zamanlar diğer eliyle yine oynuyordu oyunu. Yani Çift el yada tek el oynamak oyuncunun ne kadar el becerisini olduğuna bağlı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Yayıncıların normal oyunculardan bir farkı yoktur. Oyun kuralları herkes için geçerlidir, eğer ortada bir ihlal varsa elbette rapor edebilirsiniz.
    Bazı yayıncılara nedense hiç dokunulmuyor.

Quote Originally Posted by BACKinBLACK37TR View Post
    Tek eli ile oynayan profosyonel oyuncularda var? Tek eliyle oynadığı için kim ne diyebilir ki? Makroda olmayabilir tuşların yerini değiştirmiş olabilir mi? Klavyenin özelliğinide bilmiyoruz. Dediğiniz adamı tahmin ettim tek eliyle oynayabilecek düzeyde bir insan. Birde 10 parmak yeteneğinide hesaba katarsanız. 5 parmak ile içinden geçer oyunun. 7/24 bilgisayar ile uğraştığı için gözleri kapalı bile klavye tuşlarına basacak bir arkadaş.

Not: Eskiden Tanıdığım bir oyuncu tek eli sargıda olduğu zamanlar diğer eliyle yine oynuyordu oyunu. Yani Çift el yada tek el oynamak oyuncunun ne kadar el becerisini olduğuna bağlı.
    Ya güzel arkadaşım 8 de minor var. Bir sol eli 8 e asla gitmiyor.Sağ elide sürekli mousede. Sağ tıkta ilisyon var. Bu 8 e NASIL KİM basıyor? Saçmalamışsın iyice korucam diye.
    EDİT : Klavye kamerası olduğu için oradan görebiliyoruz 8 e asla elinin gitmediğini !

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Eminmisiniz? Çok net konulardan 2 yayinciyi report ettim akıllara ziyan bir şekilde ceza almadılar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba arkadaşlar,

Konuya bilgi verilmiş fakat buna rağmen bir hata olduğunu düşünüyorsanız cheat reports bölümüne tekrardan iletebilirsiniz.

Ayrıca unutulmamalı ki; yapılan işlemler %100 kanıtlar neticesinde yapılıyor.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Konuya bilgi verilmiş fakat buna rağmen bir hata olduğunu düşünüyorsanız cheat reports bölümüne tekrardan iletebilirsiniz.

Ayrıca unutulmamalı ki; yapılan işlemler %100 kanıtlar neticesinde yapılıyor.
    Şahıs sağ tıka ilisyon almış kamerayı klavyeye yansıtmış.Yani klavyesi gözüküyor canlı yayında ve 8 de ki minora asla eli gitmiyor.Tekrar soruyorum sizlere ELİ 8 e gitmiyor bu şahıs minoru nasıl atıyor ? Tabikii de sağ elinde olan MOUSE ile. Peki bu %100 KANIT DEGİL İSE %100 kanıt nedir acaba

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Şahıs sağ tıka ilisyon almış kamerayı klavyeye yansıtmış.Yani klavyesi gözüküyor canlı yayında ve 8 de ki minora asla eli gitmiyor.Tekrar soruyorum sizlere ELİ 8 e gitmiyor bu şahıs minoru nasıl atıyor ? Tabikii de sağ elinde olan MOUSE ile. Peki bu %100 KANIT DEGİL İSE %100 kanıt nedir acaba
    ya mouse tuşlarından birini 8 e atadıysa tek tek sürekli oraya basıyorsa nolcak ? tuş ataması yasak değil döngü yapmak yasak.