Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by mth_eVlN5jZc View Post
    '' O katlarda genie ile kasılıyor '' diyen tofas sahibi arizonalara sesleniyorum konuyu baltalamaya çalıştıgınızı gördükce canım sıkılıyor öncesinde geniesizdi siz gidin evinizde varsa bi boy aynasında kendinizi kandırın sonra gelin biz size inanıcaz söz ..

Boş yapmayın boş ben şuan kendi bulunduğum sw de ark grubumla gitsem phanteomda hobgoblinde dahil 7/24 darlayıp def edebiliyorum o kattan yalandan yere insanların canını yaktırtmayın bir konu var taraflıca konuşulup asla çözümünün bulunamayacağı ( mod arkadaşların zoruan gitmesin yetkisiz yetkili arkadaşların bulundugu bi plartformdayız şuan aksini iddia eden mod varsa yazsın yoksa oda yormasın beni ) bir plartformda kendi halimizce dertleşiyoruz
    kardeşim yetkili yetkisiz tanımını kınıyorum. oraya bilgisiz yetkili demen lazım. buradaki bazı mod arkadaşlar bilgisiz yetkilidir. alınmasın hiç bir arkadaş ama forumda daha sorulara doğru dürüst ve anlaşılır cevaplar göremedim8 tabi işinin ehli mod arkadaşlar da var). örnek vermek gerekirse ben seninle burada bir tartışmaya girsem ve ironik ifadelerle(argo olmayan) sana birşeyler yazsam, bu sitenin domaini kaybolana kadar o yazı orada duracak. ancak bazı mod arkadaşlara hatalarını göstermek için aynı şeyi yaparsan yorumunu doğrudan silebilirler. bu da görevi kötüye kullanmak ve bilgisizliğin yetkiyle buluşması olarak yorumlanabilir. o yüzden oyunu oynayan herkes bilgilidir ya da oyunu 15 yıldır oynayan herkes bilgilidir demek cahilliktir. ben bu oyunu uzun yıllardır oynuyorum, ancak hala bilmediğim birçok şeyi forumdaki arkadaşlardan öğreniyorum. o yüzden mod alımlarında eleyici unsur hesabın açıldı yıl değil ya da yayıncı olup olmaması değil (yayıncılara lafım yok, olmasınlar da demiyorum), bu oyun hakkında forumda asgari düzeyde bilgi verebilecek düzeyde bilgi sahibi olmasıdır. yoksa bu forumdaki herkes moderatörlük yapabilir.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    kardeşim yetkili yetkisiz tanımını kınıyorum. oraya bilgisiz yetkili demen lazım. buradaki bazı mod arkadaşlar bilgisiz yetkilidir. alınmasın hiç bir arkadaş ama forumda daha sorulara doğru dürüst ve anlaşılır cevaplar göremedim8 tabi işinin ehli mod arkadaşlar da var). örnek vermek gerekirse ben seninle burada bir tartışmaya girsem ve ironik ifadelerle(argo olmayan) sana birşeyler yazsam, bu sitenin domaini kaybolana kadar o yazı orada duracak. ancak bazı mod arkadaşlara hatalarını göstermek için aynı şeyi yaparsan yorumunu doğrudan silebilirler. bu da görevi kötüye kullanmak ve bilgisizliğin yetkiyle buluşması olarak yorumlanabilir. o yüzden oyunu oynayan herkes bilgilidir ya da oyunu 15 yıldır oynayan herkes bilgilidir demek cahilliktir. ben bu oyunu uzun yıllardır oynuyorum, ancak hala bilmediğim birçok şeyi forumdaki arkadaşlardan öğreniyorum. o yüzden mod alımlarında eleyici unsur hesabın açıldı yıl değil ya da yayıncı olup olmaması değil (yayıncılara lafım yok, olmasınlar da demiyorum), bu oyun hakkında forumda asgari düzeyde bilgi verebilecek düzeyde bilgi sahibi olmasıdır. yoksa bu forumdaki herkes moderatörlük yapabilir.
    Modu bırak gmler bile bronz gold plat dc(flashsız) drop rate artış oranlarını bilmiyor. tüm prelerde yazıyor drop rate artar ama bronzda yüzde kaç goldda yüzde kaç ya da dc presle flashsız yüzde kaç bilmiyorlar. Ben bunun konusunu da açtım aratın bulursunuz. Ama Allah’ın bir kulu cevap veremedi.
    Neyse konu dağılmasın. Phantomda dungeon Knight olmaması birilerinin ekmeğine yağ sürüyor. En son güncellemede rpr npc sini de kaldırdılar. Okçunun rpr ne kadar hızlı gelir herkes biliyordur. Priest alıyor çantasına 10 tane 120 atak mp rec 40 dkdan en az 400 dk slotta. Ama okçu 10 15 dk ya bir town atıp hadi 3 bow olsun 45 50 dk ya bir town atıyor. Olay yine orada bus kasan oyuna gram katkısı olmayan döner ayrancılara yaradı.
    Konuşulacak çok konu var ama ...

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Modu bırak gmler bile bronz gold plat dc(flashsız) drop rate artış oranlarını bilmiyor. tüm prelerde yazıyor drop rate artar ama bronzda yüzde kaç goldda yüzde kaç ya da dc presle flashsız yüzde kaç bilmiyorlar. Ben bunun konusunu da açtım aratın bulursunuz. Ama Allah’ın bir kulu cevap veremedi.
    Neyse konu dağılmasın. Phantomda dungeon Knight olmaması birilerinin ekmeğine yağ sürüyor. En son güncellemede rpr npc sini de kaldırdılar. Okçunun rpr ne kadar hızlı gelir herkes biliyordur. Priest alıyor çantasına 10 tane 120 atak mp rec 40 dkdan en az 400 dk slotta. Ama okçu 10 15 dk ya bir town atıp hadi 3 bow olsun 45 50 dk ya bir town atıyor. Olay yine orada bus kasan oyuna gram katkısı olmayan döner ayrancılara yaradı.
    Konuşulacak çok konu var ama ...
    drop oranları için açtığınız konuya muhtemelen suistimal edilmemesi için diye açıklanmıyor tarzında bir cevap verilmiştir. dediğiniz gibi eşitlik ilkesi gözetilmeksizin birçok uygulama var oyunda örnek vermek gerekirse yeni serverlarda (altar,sirius,vega) hala günlük quest görevi cz haritasında yapılıyor. bu görevi yapmak için gelişimini tamamlayamamış kişiler, kurt önüne atılmış kuzu gibiler. bugüne kadar illegal ile mücadele kapsamında birçok güncelleme geldi ve bunların hiçbiri illegali engelleyemedi. bu güncellemeler sadece illegal olan slotları ve etkinlikleri illegalden temizledi. bu yapılanlar da halı altına pislik süpürmekten farklı olmadı. ya da maden artık karlı bir bölge değil. günlük 10-15m kassan öp anlına koy. ancak hala daha illegal var. illegal olmayan slot neredeyse yok. alıyorsun oto loot alıyorsun genie alttan da macro hile ne haltsa açıyorsun, değil video çeksen gidip adamın kasasını söküp nttgame'e göndersen altında tarih yok üstünde saat yok diye banlamazlar. o yüzden mevcut durumda alabildiğim kadar zevk alıyorum artık. nttgame ve mgame'den yeni bir şey de istemiyorum. aş yaparken göz çıkartıyorlar son birkaç yıldır. mgame'den tek istediğim koreko'da bir account ve hilesiz zevkli bir oyun keyfi.