Results 1 to 2 of 2
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry CR Rapor sonuç bilgisi hakkında,

Merhaba, CR ye ilettiğimiz raporlara ilişkin sonuç bilgisi görüntüleyemiyorum.
    Bunun için arşive mi ulaşmam lazım arşive ulaşım için link var mı ?
    Gerekli işlem yapılacaktır gibi ucu açık ortada bir yanıt veriliyor.
    Gerekli işlemin ne olduğu konusunda net bir bilgi yok. Ve İşlem yapıldı mı
    yapılmadı mı o konuyu da takip etmek istiyorum.

Örnek veriyim,
    Rapor konusu : Makro kullanımı,
    Yanıt :
    a) 3. parti illegal tespit edildi TPT süresiz ban işlemi yapıldı,
    b) İnceleme yapıldı GM insiyatifi kullanıldı. TPT cezası hafifletildi hapis cezasi verildi.
    c) Deliller incelendi herhangi bir illegal kullanimina rastlanmadi.
    d) Delillerde yetersizlik tespit edildi, Tarih saat vs bilgileri gerekmektedir, ( Veya şu bilgileri istiyoruz )

a, b, c, Bu kadar açık net bir şekilde yanıt alamıyorum ben, Alabilen var mı ?

İkinci bir örnek vereyim,
    Rapor konusu : Küfür,
    Yanıt :
    a ) Uygunsuz dil kullanımı küfür sebebiyle 3 gün susturulma cezası verildi.
    b ) Aynı kişiye ait küfürün önceden de sürekli tekrarı sebebiyle süresiz susturma cezası verildi.
    c ) GM insiyatifi kullanılarak süresiz susturma cezası 15 gün olarak verildi.
    d) Delillerde yetersizlik tespit edildi, Tarih saat vs bilgileri gerekmektedir, ( Veya şu bilgileri istiyoruz )

Bu kadar şeffaf kolay bir şekilde yanıt alabilen var mı ? Ben alamıyorum arkadaşlar.
    Şahıs aileme sövüyor ceza veriliyor mu verilmiyor mu bunu benim bilmek hakkım değil mi ?
    Şahıslar aylarca makro ile kasıyorlar videosunu gönderiyorum , Gerekli işlemler yapılacak diye
    yuvarlak bir laf söylüyorlar, Gerekli işlemin ne olduğu ve yapıldı mı yapılmadı mı ?
    Yapılmıyorsa niye yapılmıyor, Yapılacak sa ne yapılacak hiç birşey belli değil yahu.
    Last edited by HZL_a1NJuKdF; 07-21-2021 at 10:58 AM.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Raporlarınızın takibini Processed bölümünden yapabilirsiniz. Sorularınızın cevabı sıkça sorulan sorularda mevcut.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular