Results 1 to 6 of 6

Thread: cz gorevi

cz gorevi

ronark land haritasindaki 15 kill görevi ve spy görevlerini alamıyorum bug da kalmış yardımcı olurmusunuz lütfen

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Ronark Land - [Daily]Green Mithril Piece görevi geçici olarak devre dışı bırakılmıştır.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

peki spy gorevi ?

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Merhaba,
    Spy görevini az önce teslim aldım.
    Genel bir sorun gözükmüyor fakat sizin probleminiz için bilet atmanız gerekiyor.
    Kişiliğini makamdan alanlar, makamdan sonra kişiliksiz kalırlar.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by xBionic View Post
    Merhaba,
    Spy görevini az önce teslim aldım.
    Genel bir sorun gözükmüyor fakat sizin probleminiz için bilet atmanız gerekiyor.
    moderatör bey anladığım kadarıyla başkalarının yazdıklarını tam okumadan cevap verebilirken, benim yazdıklarımım tamamını okuyarak silme yetkisi verilmiş size. size önerim okurken göz-beyin koordinasyonunu sağlamanız dır, ki zira benim yazdığım yorumda 1 tane kural dışı bir durum göster hesabımı kendim sileceğim. bu arada sizi de alakasız cevaplar vermekten ve yorumları keyfi silmekten şikayet edeceğimi söylemek isterim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    moderatör bey anladığım kadarıyla başkalarının yazdıklarını tam okumadan cevap verebilirken, benim yazdıklarımım tamamını okuyarak silme yetkisi verilmiş size. size önerim okurken göz-beyin koordinasyonunu sağlamanız dır, ki zira benim yazdığım yorumda 1 tane kural dışı bir durum göster hesabımı kendim sileceğim. bu arada sizi de alakasız cevaplar vermekten ve yorumları keyfi silmekten şikayet edeceğimi söylemek isterim.
    Selam,

Bu durumu hata bildirimi kısmına iletmiştim, ırk belirtmemişsiniz ancak karus olduğunuzu tahmin ediyorum. Yaşadığınız sorun bunun dışındaysa lütfen detaylı bilgi veriniz.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ronark Land haritasındaki [Analyst] Caesar Npc'sinde bulunan "Find a Scout!" günlük görev olmasına rağmen Karus tarafında 1 kez yapıldıktan sonra tekrar yapılmıyor. Human tarafında sorun bulunmamaktadır.
    Discord üzerinden belirttiğiniz şikayet hakkında moderatör arkadaşımızı uyaracağım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.