Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Sheep Looking Kaul Meselesi

Öncelikle lütfen derdin bu mu gibi şeyler yazmayın. (Bu kısım mod uyarısı üzerine kaldırılmıştır.)
    Sheep Looking Kaul yani? Kaul görünümlü koyun. (koyun görünümlü kaul olduğunu düşünmüyorum, mantıksız oluyor çünkü. Kaul görünümlü sonuçta.)

Yani diyor ki kurban kesiyorsunuz aslında ama koyun asseti yapacak halimiz yok. Kaul kesmek de caiz değil gelin adını kaul görünümlü koyun koyalım. 30 tane yumruk atarak kurban kesildiği nerede görülmüş? Ona da bir bıçak yapsaydanız. (Bu kısım yanlış bilgiden kaldırılmıştır.) (Tyon domuz imiş ben inek sanıyordum.)

İşin özü bu saçmalığı kim düşündüyse çok boş düşünmüş.

Event zaten kötü. 5 saatinizin karşılığı olarak 1 günlük vip key yani hiç kullanım ile 3 günlük pazar sc.
    Kurban bayramı bir event yapak diyorsanız bari düzgün bir şey yapın.
    ' 5 saat koyun (asset yapmadık) görünümlü kaul kes 0 günlük vip keyi kap. ''

Hiç yoktan iyidir düşüncesi hep iyi değildir. Hiç olmasaydı daha iyiydi.
    Last edited by Key_C; 07-19-2021 at 05:10 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    geçen 1 saat kestim 10 tane çıktı 1 tane gem of defans verdi mis gibi etkinlik m***2 bizi kıskanıyor event yapamıyolarmış.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    geçen 1 saat kestim 10 tane çıktı 1 tane gem of defans verdi mis gibi etkinlik m***2 bizi kıskanıyor event yapamıyolarmış.
    Hocam o captchaden geldi gold bar atmıştır siz fark etmemişsiniz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Hocam o captchaden geldi gold bar atmıştır siz fark etmemişsiniz
    Haa olabilir ben de bi şey gelmeyince onu görmüştüm üstümde de 6 7 tane ring of felankor vardı tam sayısını bilmiyorum heralde ondan attı

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forum kurallarına aykırı olmayan konulara müdahale etmiyoruz ve sınırları aşmadıkça kimseye ceza vermiyoruz. Fikir ve görüş belirttiğiniz için ceza almazsınız ancak ''Bu konu %100 kapatılacak (keyfi bir 6 ay forumdan ban da yiyebilirim) onu da biliyorum.'' yazıp keyfi iş yapılıyormuş gibi bir algı oluşturmanız forumdan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir. Lütfen bu tutumdan vazgeçin.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Öncelikle lütfen derdin bu mu gibi şeyler yazmayın. Bu konu %100 kapatılacak (keyfi bir 6 ay forumdan ban da yiyebilirim) onu da biliyorum.

Sheep Looking Kaul yani? Kaul görünümlü koyun. (koyun görünümlü kaul olduğunu düşünmüyorum, mantıksız oluyor çünkü. Kaul görünümlü sonuçta.)

Yani diyor ki kurban kesiyorsunuz aslında ama koyun asseti yapacak halimiz yok. Kaul kesmek de caiz değil gelin adını kaul görünümlü koyun koyalım. 30 tane yumruk atarak kurban kesildiği nerede görülmüş? Ona da bir bıçak yapsaydanız. Keşke Tyon yapsaydınız en azından inek o.

İşin özü bu saçmalığı kim düşündüyse çok boş düşünmüş.

Event zaten kötü. 5 saatinizin karşılığı olarak 1 günlük vip key yani hiç kullanım ile 3 günlük pazar sc.
    Kurban bayramı bir event yapak diyorsanız bari düzgün bir şey yapın.
    ' 5 saat koyun (asset yapmadık tyonu da ufaltmakla uğraşmayız.) görünümlü kaul kes 0 günlük vip keyi kap. ''

Hiç yoktan iyidir düşüncesi hep iyi değildir. Hiç olmasaydı daha iyiydi.
    kardeşim 1.si tyon bildiğim kadarıyla domuz . 2. olarak etkinlikle ilgili konu açmak için harcadığınız enerjiye gidin worm kesin mp rec birşeyler atıyor daha yararlı.son olarak da keçiyi koyunu bırakın nttgame'in cevabı muhtemelen bu ay 3 etkinlik yapıldı bu etkinliğe zaman ayıramadık gibi birşey olacaktır. o yüzden boşverin kafa yormaya değmez. ayrıca moderatörler daha ciddi konulara yazmak yerine bu konuya gelip yorum yapacaktır. o yüzden hocam ciddi ciddi söylüyorum gidin worm kesin şaka değil

Senior Member
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    kardeşim 1.si tyon bildiğim kadarıyla domuz . 2. olarak etkinlikle ilgili konu açmak için harcadığınız enerjiye gidin worm kesin mp rec birşeyler atıyor daha yararlı.son olarak da keçiyi koyunu bırakın nttgame'in cevabı muhtemelen bu ay 3 etkinlik yapıldı bu etkinliğe zaman ayıramadık gibi birşey olacaktır. o yüzden boşverin kafa yormaya değmez. ayrıca moderatörler daha ciddi konulara yazmak yerine bu konuya gelip yorum yapacaktır. o yüzden hocam ciddi ciddi söylüyorum gidin worm kesin şaka değil
    - Hocam domuz olduğunu bilmiyordum. Kusura bakmayın inek diye sayıyordum onu.
    -Benim etkinlikten beklediğim bir şey yok hocam. Event kötü zaten. Ama ''kaul görünümlü koyun'' nedir? Nasıl bir mantıktır. Bir insan bunu niye yazar. Düşünsenize elinizde taş gözüküyor ama shard. Adı da taş görünümlü shard. Çok çoçukca.

Ronark Land bölgesinde rakip ırktan birilerini kesince düşmüyor. Herhangi bir bölgede seviyenizin üstü ya da denk mobları kesince de düşmüyor. 1 haftadır bir yetkili de çıkıp demiyor ki, ''evet düşmüyor yanlış bilgi verdik.'' Ya da haklısınız diyerek drop oranlarını yukarı çekmiyor. 1 haftadır güncelleme sonrası yatış moduna geçildi.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    - Hocam domuz olduğunu bilmiyordum. Kusura bakmayın inek diye sayıyordum onu.
    -Benim etkinlikten beklediğim bir şey yok hocam. Event kötü zaten. Ama ''kaul görünümlü koyun'' nedir? Nasıl bir mantıktır. Bir insan bunu niye yazar. Düşünsenize elinizde taş gözüküyor ama shard. Adı da taş görünümlü shard. Çok çoçukca.
    hocam sıkıntı değil, sonuçta nihat hatipoğluna bile oyunda domuz eti yemek mi diye soruldu olayın dini boyutu benim ilgi alanım değil ancak dediğim gibi nttgame bu ay 3 etkinlikle geldi ve 1+1 hariç tüm oyuncuların faydalanabildiği etkinlikler bunlar. nttgame'in savunması zaten 3 etkinlik yapıldı, bu etkinliğin zayıf kalması kabul edilebilir bir durumdur şeklinde olabilir. ikinci kısımda dediğinize gelecek olursak hocam, korelilere ne anlattı nttgame yetkilileri bilmiyorum ama yumrukla kurban adadığımızı sanıyorlar galiba koy bir tane sürmene bıçağı diye bir item bak o zaman eğlenceli olurdu