Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

knightonline DML hatası

knightonline DML indirdikten sonra boş bir ekran geliyo başka bişey yok güncel setupda yok arkadaş sıkılıkla pacth atıldığında sıkıntı oluyor koysanıza şuraya güncel setup her pacthan sonra girsin millet bekliyoruz hadi giremiyoruz oyuna güncel pacth koyun şuraya en son 2311 koymuşsunuz oda pacth atmıyor 5 kere setupmu indirilir.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Aşağıdaki linkten indirip kurulum yapabilirsiniz.

Download

Junior Member
    uzun bir aradan sonra oyunu inidrmye çalışyorum 3 gündür indiremedim. bu mod arkdsların verdiği linkten indrdiğim setuplarda oyun yükleniyor fakat pach yükleme hiç başlamıyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mcmecan33 View Post
    uzun bir aradan sonra oyunu inidrmye çalışyorum 3 gündür indiremedim. bu mod arkdsların verdiği linkten indrdiğim setuplarda oyun yükleniyor fakat pach yükleme hiç başlamıyor
    Merhabalar,

Oyunu güncel setup dosyalarını indirerek indirmenize rağmen patch atmıyor ise, bağlantı problemiz vardır.

Dns ayarlarınızı 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra, Başlat > Çalıştır > CMD yazın ve komut istemi uygulamasını yönetici olarak çalıştırın,gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Düzelmez ise modemi kapatıp açınız. Yine düzelmez ise mobil bağlantı kurmanız mümkünse mobil bağlantı kurarak deneyiniz.