Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yeni üyelik alma ''Tanımsız'' hatası isimli konuyu neden siliyorsunuz ?

Açtığım konuya cevap verilmesi gerekirken neden siliyorsunuz ??????

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Yeni üyelik oluşturulurken alınan "undefined" hatası bağlantı kaynaklı bir problemdir.

Çözüm;

- Mobil veri kullanarak telefondan kayıt olmak,

- Modemi kapatarak IP değişmesini sağladıktan sonra açıp tekrar denemek... Bu durumda tarama verilerini tüm zamanları seçerek silmeli ve siteye giriş yaptığınızda belirtilen çerezlere izin vermelisiniz.

* Forum kuralları çerçevesinde düzgün bir üslup ile açtığınız konular silinmemektedir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Yeni üyelik oluşturulurken alınan "undefined" hatası bağlantı kaynaklı bir problemdir.

Çözüm;

- Modemi kapatarak IP değişmesini sağladıktan sonra açıp tekrar denemek... Bu durumda tarama verilerini tüm zamanları seçerek silmeli ve siteye giriş yaptığınızda belirtilen çerezlere izin vermelisiniz.

* Forum kuralları çerçevesinde düzgün bir üslup ile açtığınız konular silinmemektedir.
    Bağlantı kaynaklı falan değil o problem napalım iss ye mi yazalım yine kardeşim sistemimiz bozuk düzeltmeye çalışıyoruz , düzeltemiyoruz, düzeltmekle uğraşmıyoruz gibi şeyler söylemeniz gerekiyor.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Çözüm;

Üyelik sistemine rezalet demek eleştiridir sert bir eleştiri bu sistemi daha düzenli ve sorunsuz hale getirmekte adım atmayan nttgame yönetimidir sistem hatalar var bunu düzeltmek için bir şey yapmayıp çözümü oyunculardan beklemek ''mükemmel'' bir yönetim şekli.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by korra123 View Post
    Üyelik sistemine rezalet demek eleştiridir sert bir eleştiri bu sistemi daha düzenli ve sorunsuz hale getirmekte adım atmayan nttgame yönetimidir sistem hatalar var bunu düzeltmek için bir şey yapmayıp çözümü oyunculardan beklemek ''mükemmel'' bir yönetim şekli.
    Merhabalar,

Forum kurallarına uygun olmayan konular çöpe taşınabilir, editlenebilir. "Undefined" hatası ile ilgili Patheoz discord üzerinde bir oyuncuya açıklama yapmıştı. Bilgi olması açısından o iletiyi alıntılıyorum.

Kayıt olabilmeniz için yukarıda belirtilen adımları uygulayabilirsiniz.

Konuya yanıt verildiğinden dolayı konu kapatılmıştır.

İyi forumlar.