Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Juraid ETKİNLİĞİ AWAY KARAKTERLER....!!

Arkadaşlar Bilmiyorum Herkesmi Benim Gibi Muzdarip Ama ARtık Ciddi Kriz boyutlarına Ulaştım.Juraid Eventlarda 1+1 De Etkisiyle Heryer Girip Away bırakılan char dolu Artık Bunalıma Girmek Üzereyiz.Günde 2 tane Etkinliğimiz var Oda Çift Bilgisayarlara JR kazandırmak için Çırpınıyoruz.Artık JR Etkinliği 1 Ip 1 Char max olmalı millet bi charı 1. Sunucuda Bi Charı 2. Sunucuda bi Charı 3. Sunucuda Jr ye sokuyor Ve Cezalar o kadar yıpratıcı deilki 1 gün 3 gün 1 hafta adamlar diyor nolcakki Peh diyip geçiyor Caydırıcı Cezalar yada IP kısıtlaması Gelmesi Bence iyi olur.İyi Çalışmalar.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    hocam öncelikle ya Türkçe ile ya da klavye ile ilgili bir sıkıntınız var, yoksa bu kadar imla hatasını demet akalın bile yapmıyor. Jr konusuna gelince size ve bana saçma gelebilir ancak bandicam ile jr'nin her 5 dakikasında bir 40-60 saniyelik parçalar halinde aldığınız 720p video ile şikayet edebilirsiniz. nttgame'in iyi olduğunu düşünerek yaptığı bazı etkinliklerin böyle vahim sonuçları olabiliyor. telafisini yapmaları da mümkün belki, ancak ortaya kaynayan bir kazan bırakıp bizim taşımamızı istemeleri gerçekten çok kötü bir durum.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu tür etkinliklerde zaten IP kısıtlaması bulunmaktadır. Ancak bazı oyucularımız mobil veri ile de giriş yaptığı için bu tarz durumların tespiti imkansızdır. Eğer oyuncu bu tür etkinliklerde AFK veya parti görevini yerine getirmiyorsa video alarak raporlayabilirsiniz.