Results 1 to 4 of 4

Thread: Raporlama

Junior Member

Angry Raporlama

xxx isimli karakter tarafından altar1 sunucusunda dolandırıldım
    Last edited by Death_Stroke; 07-18-2021 at 02:11 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Sıkça Sorulan Sorular

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    chat reportsa bildirdim telefon kaydını kabul etmeyip bilgisayar kaydını talep etti. Bu oyunu oynarken hep ekran kaydıylamı oynanması gerekli mevcut olan kayıt kanıt değil mi. Resmen dolandırıcının avukatlığına soyundu. Nediyim Yani birdaha ki sefere dolandırıldığımda bilgisayar kaydına alıyım mı diyeyim. Dolandıran adam ncs değiştirip oyuna devam edecek birde +9 mythrilli mevcuttu. Yazık...
    Last edited by SkCLucky; 07-19-2021 at 07:53 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by hisdesign View Post
    chat reportsa bildirdim telefon kaydını kabul etmeyip bilgisayar kaydını talep etti. Bu oyunu oynarken hep ekran kaydıylamı oynanması gerekli mevcut olan kayıt kanıt değil mi. Resmen dolandırıcının avukatlığına soyundu. Nediyim Yani birdaha ki sefere dolandırıldığımda bilgisayar kaydına alıyım mı diyeyim. Dolandıran adam ncs değiştirip oyuna devam edecek birde +9 mythrilli mevcuttu. Yazık...
    Merhaba,

%100 kanıt sağlanabilmesi adına telefon ile kayıt altına alınan kanıtlar geçersiz sayılmaktadır. Lütfen bu gibi durumlar yaşamamak adına davranış kurallarına göz atınız.