Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Senior Member

Sirius Mage Draki Sıralaması ilk 100

Günlük exp için drakiye düzenli olarak giriyorum. Sakince bol hatalı kutuyu elle toplayarak HP rec mp rec staff değiştirerek 11:18dk sürem var ve liste dışı
    Tsli biraz daha dikkatli kutu bakmadan süremi 8 8.5 dkya düşürebileceğimii düşünüyorum.

Ama ilk 100 için yetmeyecekse hiç uğraşmak istemiyorum. Bu konuda bilgili olan var mı ilk 100için 80-100 arası bir sıra kapmak için ne kadar süre yapmalıyız

Senior Member
    En son 6.17 ile ilk 100e giremeyince saldım siriusta denemiyorum 3 4 aydır.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Draki kulesi belli kişiler tarafından ekmek kapısı olarak görülüyor 30-40 karakterle bu işi yapıyorlar ve kimsede dur demiyor ödül sistemi değişmediği sürece böyle devam eder.

5.37 ile 50. Sırada bitirince bende bıraktım

Senior Member
    bu sıralama olayı saçma zaten bu sıralamada düşük yapan kişi bir taktik bulmuş aynı şeyi yapıp duruyor aylarca aynı adam alıyor sıralama olması için moblar farklı yerde çıkarsa veya tek 1 hesapla en fazla 1 karakter sıralama ödülü alabilirse anca başka insanlarda bundan yararlanabilir . Oyunu bir sürü kişi oynuyor ama şu ödül sisteminden 3 5 aynı adam 15 20 çarla faydalanıyor yazık yani

Reis MP Bonus takı tak ve ice mage ol - bossları rahat kesersin.

Senior Member
    İllegale diyecek söz tabiki yok ama bilgi ve becerilerin, tecrübelerin hiç bir anlamı olmasın mı?
    Bunun Bi bedeli olmasın mı?
    Yorumlar hep ağlama duvarı.
    Bende 6.08 ile ilk 70e giremeyince saldım Bi daha girmedim demekki daha iyi süre yapan chari daha iyi birileri var, geri kalanı da zaten kontrol ediliyor xincode tarafından..

yıllardır söylüyoruz draki sıralama ödülleri kaldırılıp verilen kutular np sıralamasında ilk 100'e girenlere verilsin hem pk canlanır hem daha fazla pus çekilir diye

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    ben 1.5 yıldır kafa yoruyorum bu işe en sonunda bütün her şeyi öğrendim be 4:52 yapabildim siz de uğraşın bulursunuz arkadaşlar emek vermeden hiç bir şeye ulaşılmıyor malesef. Ve ayrıca Çarımda 255+238 mp bonus bulunmakta itemsiz güzel sürelere ulaşamazsınız item de almanız gerekiyor.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    5.37 ile 50. Sırada bitirince bende bıraktım
    Bu aydan sonra ilk 80 e girebilirsen iyi