Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Felankor sirius

Felankor sirius

feloya bakıyroum genelde yüzde 80 belli adamlarda kalıyor ilk canı azaldığında kimde kaldığı belli değildi bunun canını artırdınız dikkatle bakın özellikler sabahları yeni sw lerde hep aynı adamlarda kalıyor ilk canı az olduğunda daha güzeldi en azından bir umut vardı şimdi cok enteresan 1 aydır bakıyorum mesela siriusta aynı magelerde kalıyor özellikle sabah bunun hakkında düşünceleriniz merak ediyorum ( ittifak yapan clanlara yaradı bu felonun canının artması )

Senior Member
    Savaşlarda isilon çıkıyor. Siriusta ittifak clanları orc-human karışık beraber kesiyor. Kimseyi de yaklaştırmıyorlar. Oyun bunlara olmuş.

Quote Originally Posted by Jak0p View Post
    Savaşlarda isilon çıkıyor. Siriusta ittifak clanları orc-human karışık beraber kesiyor. Kimseyi de yaklaştırmıyorlar. Oyun bunlara olmuş.
    maalesef öyle

Senior Member
    Dün bir yayıncının yayını izledim ittifak clanının borodakini ekibini 4 kişiyle kesti daha sonra mageleri geldi. Yayıncı arkadaş korktu kaçtı alt f4 çekti.Daha sonra başka oyunu oynamaya başladı Sirius gerçekten bitmiş siriusu parsellemiş valla

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    kardeşim 20 kişi toplanıyorsunuz tam felankor kesilecekken 20 kişi birden summon staff basıyorsunuz artık flankorun çevresi çernobil gibi girilemez arazi durumuna düşer

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    kardeşim 20 kişi toplanıyorsunuz tam felankor kesilecekken 20 kişi birden summon staff basıyorsunuz artık flankorun çevresi çernobil gibi girilemez arazi durumuna düşer
    aynen bvbye 20 tane boss hediye etmiş aynı zamanda neteteye de para kazandırmış oluyorsun müthiş fikir

Quote Originally Posted by Eko_1ZS47Rpt View Post
    aynen bvbye 20 tane boss hediye etmiş aynı zamanda neteteye de para kazandırmış oluyorsun müthiş fikir
    o zaman kardeşim yasak olmasına rağmen para verip en iyi itemleri alarak 20 kişi siz onları yaklaştırmayın felankor'a

Senior Member
    o zaman kardeşim yasak olmasına rağmen para verip en iyi itemleri alarak 20 kişi siz onları yaklaştırmayın felankor'a

Bak kardeşim bu adamların çarlarına sırayla giriliyor sürekli. Yani çarlar nerdeyse 7/24 online. Çünkü oyun onlar için iş olmuş.

Bizim gibiler ise 2-3 saat pk atıp çıkıyoruz. Bizim çarlara giren çıkan başkası yok. Bunlarla 2 saat uğraşsan nolur? Parti 2 saat sonra dağılacak. Herkesin işi gücü var yarın. Fakat onların öyle değil. Anladın mı?

Quote Originally Posted by Jak0p View Post
    Bak kardeşim bu adamların çarlarına sırayla giriliyor sürekli. Yani çarlar nerdeyse 7/24 online. Çünkü oyun onlar için iş olmuş.

Bizim gibiler ise 2-3 saat pk atıp çıkıyoruz. Bizim çarlara giren çıkan başkası yok. Bunlarla 2 saat uğraşsan nolur? Parti 2 saat sonra dağılacak. Herkesin işi gücü var yarın. Fakat onların öyle değil. Anladın mı?
    biliyorum kardeşim. ben de diyorum ki işte o zaman düzene ayak uydurmak lazım. ayrıca bu çarları birden fazla kişinin kullandığını düşünüyorsanız ve kanıtlayabilirseniz, şikayet edip gerekli cezayı almalarını sağlamanızı öneririm. zira bir kişinin hesabını başkalarıyla paylaşması suçtur.

Senior Member
    biliyorum kardeşim. ben de diyorum ki işte o zaman düzene ayak uydurmak lazım. ayrıca bu çarları birden fazla kişinin kullandığını düşünüyorsanız ve kanıtlayabilirseniz, şikayet edip gerekli cezayı almalarını sağlamanızı öneririm. zira bir kişinin hesabını başkalarıyla paylaşması suçtur.
    Nerede suç yazıyor? Öyle bir şey yok.

Sadece, hesap paylaşımı yapan destekten yararlanamıyor.