Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    1 silah için 10 gün beklemek ve üstüne 5 m vermek mi ? 837 taş oldu sektirmeden ilk gün ki aşk ile biriktirmeye devam

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by ExorLeon View Post
    1 silah için 10 gün beklemek ve üstüne 5 m vermek mi ? 837 taş oldu sektirmeden ilk gün ki aşk ile biriktirmeye devam
    Allah'tan kork napacan o kadar taşı reb +30 mu deneyecen

Senior Member
    Malesef cz quest çok darlanıyor, PK atanlar kolay np olarak görüyorlar haklılar onlarda kendilerine göre.
    Karşılarında yarım yamalak ıtemsız bır party var.
    +7 yaptım ben 1 ay önce artık önünden geçmem o kadar nefret etmiştim.

Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Malesef cz quest çok darlanıyor, PK atanlar kolay np olarak görüyorlar haklılar onlarda kendilerine göre.
    Karşılarında yarım yamalak ıtemsız bır party var.
    +7 yaptım ben 1 ay önce artık önünden geçmem o kadar nefret etmiştim.
    2 tane aldı mgene yandı gene yandı

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    şu quest silahı için harcadığınız enerjiyi ve parayı bence biriktirip gidis +7ib,+7ii ya da int priest arkadaşlar +7 smite hammer alabilir. hadi bunları geçtim 10gb yakan arkadaş orta seviye 2 çar dizerdi bakın yalanım varsa nttgame'de gm olayım int priestime +4 quest mace takıyorum idarelik. para yok, olsa +7 smite hammer alırım muhtemelen

Quote Originally Posted by caytepeli View Post
    millet +10 yaptı parası olan baasıyor gözümüz yok ama +10 itemi olan quest alanında np kasıyor yetmezmiş gibi birde questleri kesiyorlar görevimiz cabuk bitmesin diye tamam anladım cz de para baabaları np kassın diye oraya taşıdınız ama haksızlık dahada komik olan 10 gnde 1 tane quest alınıyor biliyorum GM ler cevap yerine konuyu silip beni banlayacak ama 1 kişi bile görse içim rahat edecek yazık her yerde para baablarımı tutulur.
    Para babalarının istediğini verse, oyun böyle olmazdı. Yeni itemler kutulardan çıksa +8, +9 yada çok düşük bir ihtimal ile +10 çıksın. O zaman kim para babası kim şan babası öğrenirdik. Ama 7/24 oyunda yaşayıp geçinen tayfanın istediklerini yapmaktan başka bir şey görmüyorlar. Yok emek olacakmış, Emek dedikleride 7/24 oyunda online olacakmışın. Hangi para babası bunu kabul eder. Koy pus kutularına itemleri +8 , +9 yada çok düşük ihtimalle +10 ve takıları +1, +2 yada +3 olarak , o zaman oyun nasıl değişiyor. Ama şu an para babalarını, bu oyunda 7/24 online olan tayfaya ve malum aracı sitelere muhattap etmek zorunda olduğu için oyun böyle. Asıl soru neden böyle, yıllardır 7/24 oyunda online olup geçinen tayfaların oyunu mahvetmelerine göz yumanlar asıl sorumlularıdır.

Senior Member
    Hocam ayda kaç cash çekiyorsun? Bu adamlar minimum 6000-8000 cash çekiyor. Çoğu ittifaklardan veya büyük ekiplerden tokat yiyor. Şimdi bu adamlar neye yatırdı 6000-8000 cash? Tokat yemek için mi? Doğal olarak tabii ki onların tekleyip keyif alabileceği kişiler olması gerekiyor. Bundan memnun olmayabilirsiniz ama kimse paralı müşterisini kaybetmek istemez. Siz de olsanız böyle çözümlere başvuracaksınız.

10 taş çok fazla yaw 5 falan olsaydı keşke

Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Hocam ayda kaç cash çekiyorsun? Bu adamlar minimum 6000-8000 cash çekiyor. Çoğu ittifaklardan veya büyük ekiplerden tokat yiyor. Şimdi bu adamlar neye yatırdı 6000-8000 cash? Tokat yemek için mi? Doğal olarak tabii ki onların tekleyip keyif alabileceği kişiler olması gerekiyor. Bundan memnun olmayabilirsiniz ama kimse paralı müşterisini kaybetmek istemez. Siz de olsanız böyle çözümlere başvuracaksınız.
    ben yapmazdım herkezi aynı kefeye koyma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by caytepeli View Post
    ben yapmazdım herkezi aynı kefeye koyma.
    Hocam gerçekten yapmayacaksanız bu çok büyük bir problem. Çünkü oyunla çok özdeleştirmişsiniz kendinizi.
    Burası ''kar amacı güden'' bir kuruluş. Paralı müşteriye bir şey sunamazsanız batarsınız.