Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: karakterim hk

Angry karakterim hk

öncelikle sakin olmaya çalıştığımı bilmenizi istiyorum...
    bugün öğleden sonra 3 4 gibi girdiğim karakterime yaklaşık 3 saattir tekrar girmeye çalışıyorum.. sorunun otp ile ilgili olduğunu öğrendikten sonra gerekli işlemleri yapmak için otp sitesine girdiğimde npointimin 8 e düştüğünü farkettim, aldırmadım... sinirle gidip 400 npoint daha aldım ve otp sorunumu çözdüm... ama gelin görün ki, hesabıma giriş yaptığımda 1 hafta önce aldığım premium silinmiş, üstüne bir de olympia bir kaç saat önce oynadığım karakter de silinmiş. gerçekten sakin olmaya çalışıyorum ve mümkünse nttgameden bir an önce dönüş bekliyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Farklı bir hesaba giriş yapıyor olabilir misiniz?

Hesap desteği alabilmeniz için müşteri hizmetlerine bilet göndermeniz gerekiyor. Sağladığınız bilgiler doğrultusunda hesabınız incelenip, müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Resmi tatil günlerinde müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bilginiz olsun.

Tabii ki de hayır, öğlen girdiğim account. Ben böyle bir şey yaşamadım. E ne olacak şimdi ben tatil boyunca destek alamayacak mıyım?

Moderator NightOwl's Avatar
    Selam,

Bu süreçte sabırla biletinize gelecek yanıtı beklemeniz gerekiyor. Buradan yapabileceğimiz bir durum maalesef bulunmuyor.

Şimdi gördüm cevap yazmışlar, uygunsuz dil kullandınız diye. Nasıl tepki vermemi bekliyorlar ben anlamıyorum gerçekten. Emek veriyoruz burda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz iyi kötü. Çok değil öğlen girdiğim hesaptan olympiada ki bütün karakterlerim ve premiumum silinmiş npointlerim gitmiş, burda söz konusu olan şey ne? Ban değil, mute değil kaldı ki herhangi bir illegal program da kullanmıyorum.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by let_8xWhn743 View Post
    Şimdi gördüm cevap yazmışlar, uygunsuz dil kullandınız diye. Nasıl tepki vermemi bekliyorlar ben anlamıyorum gerçekten. Emek veriyoruz burda bir şeyler yapmaya çalışıyoruz iyi kötü. Çok değil öğlen girdiğim hesaptan olympiada ki bütün karakterlerim ve premiumum silinmiş npointlerim gitmiş, burda söz konusu olan şey ne? Ban değil, mute değil kaldı ki herhangi bir illegal program da kullanmıyorum.
    Arkadaşım sormuş ancak tekrar belirtmem gerekiyor. Doğru hesaba girdiğinizden emin olmalısınız. Durumdan eminseniz lütfen biletiniz üzerinden devam ediniz.

Evet eminim, biletten cevap bekliyorum bakalım inşallah yardımcı olacaklar. Hepsinden öte otp otomatik olarak doğruluyor zaten.. Başka hesap kullanmıyorum.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Giriş yaptığınız IP adresini kontrol ettiğimde bahsettiğiniz hesaba son 2 gündür giriş yapmadığınızı görmekteyim. Güncel olarak giriş yaptığınız hesap ise 1 hafta önce premium aldığınız, asıl erişmek istediğiniz hesap değil.

Bilginize,

evet şu an buradan cevap yazdığım hesaba 1 hafta önce premium aldım, bu hesap ile olympia serverında oynamaktayım. Bu hesap ile oynarken ortalama 6 saat sonra evden bağlandığımda şifremi kabul etmedi, daha sonra şifremi yenilemek için nttgame e giriş yaptım tek kullanımlık şifremle, otp kodumu kabul etmedi bu sefer gördüm ki otp kodumdan dolayı bir sıkıntı var. npointime baktım ve şok oldum 8 npoint kalmış. resend auch code yaptım olmadı, mecburen 400 npoint daha çektim. Velhasıl, ben hesabıma giriş yaptım bir şekilde ve gördüm ki bu hesabımda ne premium var ne olympiada ki karakterlerim duruyor.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Tekrarlıyorum,

Foruma yazdığınız üyeliğin bağlı bulunduğu hesap değil, bir başka hesabınızda premium üyelik ve olympia sunucusunda karakter mevcut.