Results 1 to 2 of 2

Thread: Raporum Hk.

Senior Member

Raporum Hk.

Siz yemin insanlarla dalga geçiyorsunuz ,

Tarih tespit edilmediği için işlem yapılmamıştır.

*Bundan sonraki raporlarınızda tarih gösteriniz. Video kaydı sırasında "Print Screen" tuşunu kullanarak ksc alabilir ve tarihin gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Diğer videolarda gözüküyordu dimi o yüzden işlem yaptınız tüm videolar youtubeye yüklenirken otomatik tarih atıyor zaten siz değil eşşek gibi bunu biz yaptığımız için bilmemeniz normal de neyse .

Şikayetim var diğer attığım ticketlarda ki videolarda tarih yoktu işlem yaptınız derhal düzeltin insanlara elinizde kanıt olmadna ban attınız hadi bakim düzeltin

Maradonda flood geçtiğini çekiyorum adamın her bir videounun 1 dk si 1 gb yüklemesi her dakika bi o kadar uzuyor ben yine de elimden geldiğince uzun videolar çekiyorum

Söz konusu karakterler farklı bir rapor üzerinden işlem sırasına alınmıştır, teşekkürler!

orda 1 kişi değil 2 kişiyi ticketlıyorum her birisi için ayrı ayrımı çekmem gerekiyor ben tek bir kişinin organizasyonu olduğundan şüpheleniyorum

herşeyiniz şaka sizin dönüp bakıyorum 6 yaşındaki kardeşime nttgame in müziği çalıyor aynı şeyleri hissettiriyor bana .

banyoda yeni giyilen çorapla suya basmış gibiyim

wc de telefonu düşürmüş gibiyim
    Last edited by DonJose; 07-17-2021 at 09:09 AM.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Genel bölümler rapor yapılan, raporların sonuçlarının takip edildiği ve bilgi verildiği bir bölüm değildir. Raporlarınızı Cheat Reports bölümünden takip edebilir ve sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Raporunuz üzerinden bu şekilde cevap verildiyse işleme alınması için tarih göstermeniz gerekmektedir.

Raporladığınız kişi başkası tarafından da şikayet edildiyse "farklı bir rapor üzerinden işleme alınmıştır" cevabı da gayet normaldir.