Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by angelorock View Post
    Dün bize birisi denk geldi warrior genie açmış sonra haklı olarak diğer bir oyuncu bundan dolayı rahatsızlığını dile getirip cr'ye atacağını söylediğinde belli bir süre sonra geri dönüp küfür ettikten sonra bakkal olduğunu ve müşterisi geldiğini bu yüzden genie açtığını iddia ederek "telefon numarası verdim ara inanmıyorsan bakkalda mıyım değil miyim gör" diye yazdıktan sonra küfürlü ve seviyesiz yazışmasına devam etti. Bu oyundaki sorun belli bir ahlaki seviyesi olgunlaşmamış kişilerin egosuyla hareket etmesinden kaynaklanıyor başka bir şey değil. Medeni insanlar bir çok sorunu karşılıklı bir şekilde kavga etmeden çözmeyi başarabiliyorlar.
    reis davranış kurallarına göre jr içinde genie açmak suçtur. nedeni ne olursa olsn genie açamaz. bakkalsa bakkallığını yapsın ya da yerine yarım saatliğine biri baksın ama değil mi? kimse kimsenin oyununu zehir etmeye hak sahibi değildir

Senior Member
    oyun yönetimi demokrasi tanımına göre hareket ediyor. halkın kendi kendini yönetmesi olayını oyuncunun kendisini yönetmesi anlayışını benimsemişler. onlar buna müdahale etmez. sen video çekeceksin kanka. oyun yönetimi de kendi yapacağı işi sana bana yıkacak, böylelikle hepimiz için güzel bir oyun deneyimi ortaya çıkacak. ay sonu geldiğinde maaşını da bizimle paylaşacak. büyük ihtimalle bunu troll olarak algılayıp beni forumdan banlayacaklar. o yüzden allaha emanetsiniz.

Quote Originally Posted by mert___35 View Post
    oyun yönetimi demokrasi tanımına göre hareket ediyor. halkın kendi kendini yönetmesi olayını oyuncunun kendisini yönetmesi anlayışını benimsemişler. onlar buna müdahale etmez. sen video çekeceksin kanka. oyun yönetimi de kendi yapacağı işi sana bana yıkacak, böylelikle hepimiz için güzel bir oyun deneyimi ortaya çıkacak. ay sonu geldiğinde maaşını da bizimle paylaşacak. büyük ihtimalle bunu troll olarak algılayıp beni forumdan banlayacaklar. o yüzden allaha emanetsiniz.
    kendine iyi bak
    video çeksen ne olur şu eksik bu eksik yok kaşının altında göz var bahanede bitmiyor bunlarda hayır sınırsız ban atsalar tamam diyecem oda yok zaten internet uploand hızı 0.67 nasıl yüklücem ben bunu

Senior Member
    1+1 etkinliği ile gelen afk sayıları jr ler de 3 e katlandı. Teşekkürler Nttgame!