Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

JR'de partisine çoklu char gelmeyen oluyor mu?

Jr çoklu charlar tarafından suistimal ediliyor. Bu oyunun en zevkli etkinliği bu yüzden çöp oluyor. Oyuna sadece, sabah akşam 2-3-5-10 char sokarak Jr de gem kasmak için girenler var. Bunun haricinde bu arkadaşları oyunda göremezsiniz. Bu oyunda premiumsuz hiçbirşey yapılamayacağı malum. Jr ye de sadece premium satın alan gerçek oyuncular girmeli hatta üstüne np sınırıda getirilmeli. En son ne zaman 8 kişi afk'sız Jr oynadım hatırlamıyorum. Bunu abartısız söylüyorum.

Senior Member angelorock's Avatar
    Dün bize birisi denk geldi warrior genie açmış sonra haklı olarak diğer bir oyuncu bundan dolayı rahatsızlığını dile getirip cr'ye atacağını söylediğinde belli bir süre sonra geri dönüp küfür ettikten sonra bakkal olduğunu ve müşterisi geldiğini bu yüzden genie açtığını iddia ederek "telefon numarası verdim ara inanmıyorsan bakkalda mıyım değil miyim gör" diye yazdıktan sonra küfürlü ve seviyesiz yazışmasına devam etti. Bu oyundaki sorun belli bir ahlaki seviyesi olgunlaşmamış kişilerin egosuyla hareket etmesinden kaynaklanıyor başka bir şey değil. Medeni insanlar bir çok sorunu karşılıklı bir şekilde kavga etmeden çözmeyi başarabiliyorlar.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by angelorock View Post
    Dün bize birisi denk geldi warrior genie açmış sonra haklı olarak diğer bir oyuncu bundan dolayı rahatsızlığını dile getirip cr'ye atacağını söylediğinde belli bir süre sonra geri dönüp küfür ettikten sonra bakkal olduğunu ve müşterisi geldiğini bu yüzden genie açtığını iddia ederek "telefon numarası verdim ara inanmıyorsan bakkalda mıyım değil miyim gör" diye yazdıktan sonra küfürlü ve seviyesiz yazışmasına devam etti. Bu oyundaki sorun belli bir ahlaki seviyesi olgunlaşmamış kişilerin egosuyla hareket etmesinden kaynaklanıyor başka bir şey değil. Medeni insanlar bir çok sorunu karşılıklı bir şekilde kavga etmeden çözmeyi başarabiliyorlar.
    azına sağlık , bu kadar güzel özetlenemezdi. Oyunda ki bir çok aşırılığın da temelinde sorunu bu. +1

Senior Member
    Quote Originally Posted by angelorock View Post

Bu kişilerin potansiyel müşteri olduğunu göremediğin için böyle düşünüyorsun yada bu insanların potansiyel müşteri olduğunu düşünenler senin söylediklerini fiilen uygulayamıyorlar ve cezai sistemde eksik kalıyorlar BRUH !!

mizah içerir

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Hiç denk gelmedim aga en kötü 1 tane oluyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by hel_KSFpA1ky View Post
    Jr çoklu charlar tarafından suistimal ediliyor. Bu oyunun en zevkli etkinliği bu yüzden çöp oluyor. Oyuna sadece, sabah akşam 2-3-5-10 char sokarak Jr de gem kasmak için girenler var. Bunun haricinde bu arkadaşları oyunda göremezsiniz. Bu oyunda premiumsuz hiçbirşey yapılamayacağı malum. Jr ye de sadece premium satın alan gerçek oyuncular girmeli hatta üstüne np sınırıda getirilmeli. En son ne zaman 8 kişi afk'sız Jr oynadım hatırlamıyorum. Bunu abartısız söylüyorum.
    En kötü 1 tane denk geliyor gelmemesi imkansız sirius da jr lere giriyorum kimin çoklu çarla girdiğini ezberledim o derece artık

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    En kötü 1 tane denk geliyor gelmemesi imkansız sirius da jr lere giriyorum kimin çoklu çarla girdiğini ezberledim o derece artık
    İyi bari, neden hep beni buluyor diye tribe girmiştim. Artık Jr'ye girmemeye karar verdim zaten. Bu açgözlü insanlara gem kasmak istemiyorum.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bunun nedeni beş para etmeyen silver geöim dünya kadar değerli olmaıs.
    nTT bunu bilmiyormu ? tabiiki biliyor.
    Bu sorun ancak ve ancak şöyle düzelir.
    Okçulara da 70 quest bow olarak crossbow verirse gm fiyatları sriusda da 1mye düşer ve multilerde düşer.

Senior Member
    Jr zamanı şöyle bir marodona inin buy pazarların çoğu yok acaba neredeler

Quote Originally Posted by oguzhan526 View Post
    Jr zamanı şöyle bir marodona inin buy pazarların çoğu yok acaba neredeler
    Aynen ya. Elindeki bayrağı bile çıkarmadan giren priestler var. Gelişi güzel party heal alıyorlar sadece video çekip cr atmayalım diye.