Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 49 of 49
    Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Mükemmel etkinlik emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum yıllardır bekliyorduk

Kaul moblardan ve rakip ırktan hiçbir şekilde düşmüyor bu bir kesin. Balog için de drop oranları arttırıldı denilmiş. Bence o da tamamen kaldırılmış. Bunların kontrol edilmesi gerekiyor.

Sa 10x günde 1 defa mı sınırsız mı ve sadece gem + ts mi geliyor ödül olarak?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Önceki kaul etkinliğinde elma armut gibi şeyler vardı sanırım ondan önce yarı red pot tarzı birşeyler hatırlıyorum sanki emc lufer de falanda vardı moblar. Önceki eventlerde biraz çabalayarak kanat tatto magic bag tarzı itemler 1 kereye mahsusta olsa alınabiliyordu. eventler git gide işlevsiz oluyor hiçbir işe yaramıyor yapmayın daha iyi.

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Kaul etkinliği değişmez artık sanırım her bayram kesiyoruz
    sorarlarsa etkinlik yaptınız mı diye yaptık tamamdır abi

Kaul mother's düşüren sunucu var mı? 10.000 teslim edebilen bir sunucu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Sheep belirtilen kriterlerde düşmüyor!

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by zxc2w2w2w2ww2wwwwwww View Post
    Kaul mother's düşüren sunucu var mı? 10.000 teslim edebilen bir sunucu olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Sheep belirtilen kriterlerde düşmüyor!
    İlk gün areste gördük bi sefer. Ondan sonra denk gelmedi bana.

Senior Member
    yapacağınız işin ya D: abi hiçkimseye mob dan veya adam keserek düşmüş mü bi sorun ya

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    hiç bir sunucuda hiç bir oyuncunun uğraşmadığı bir "etkinlik" %10 gibi kime göre, neye göre ayarlandığı belli olmayan bir droprate durumu var, hani patates, soğan, domates etkinliğinden olsa anlayacagım %10 şansı ama hiç bir yerde kullanamadığımız, sadece teslim etmek üzerine var olan "kaul eşyası" %50 oranda olsa ne olurdu %60 olsa ne olurdu? Konu acılırken "%20 olasılıkla rakip öldürdüğünüzde üstünüze gelecektir" diye yazıyordu, noldu? Etkinlik bozuk gelince konu edit. Gerçekten komik.Seneye yine burada buluşmak üzere.