Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

FT ve Mage Üstünlüğü

Malum FT salt mage eventına dönmüş durumda.
    Mele ekip ile mavi almak imkansıza yakın (mele ekip ile mavi alabilen nadir insanlardanım 7-8 ftde bir kez oluyor.)

Buraya gelip yana mage aç diye boş öneri vermeyin. Konu eventın bariz mageye dayalı olması ile ilgili.

Bence moblar yeniden değerlendirilmeli, resleri arttırılmalı. Sonuç olarak jr, bdw, chaos hiçbir eventta bir jobun aşırı üstünlüğü yok bu şekilde.

Şöyle de bir çözüm olabilir. Ptler rastgele dağıtılsın pt bozulmasın jrdeki gibi. Yani 7 mage 1 priest oynamak olmasın.

Bazıları ağlamaya başlamış farm atamüyürük diye. HTB-HTC-Nightmare-Satiros-Hai-Blade-Rh slotlarındaki warriorları göstersenize? Pardon oralarda mageler 24 saat kasacak.
    Last edited by Key_C; 08-08-2021 at 03:05 PM.

Senior Member
    Mageler zaten doğru dürüst farm atamıyo bırakta bi ft ye girsinler. Ama moblar rastgele sürede çıksın dersen bu olabilir bak.

Senior Member angelorock's Avatar
    Çok uzun zaman önce bende bu konuyu dile getirmiştim çünkü mageler toplu nova attığında çıkan canavarları kesme şansımız yoktu. Baktım hiçbir gelişme olmadı mage açtım 83 oldu itemlerini bile epey dizdim hemen hemen her akşam mavi kutuyu götürüyoruz mage parti olarak. Zaten girdiğim etkinlikte mage parti dışında kalanlar yeşil party add diye yazıyorlar.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Key_C View Post
    Malum FT salt mage eventına dönmüş durumda.
    Mele ekip ile mavi almak imkansıza yakın (mele ekip ile mavi alabilen nadir insanlardanım 7-8 ftde bir kez oluyor.)

Buraya gelip yana mage aç diye boş öneri vermeyin. Konu eventın bariz mageye dayalı olması ile ilgili.

Bence moblar yeniden değerlendirilmeli, resleri arttırılmalı. Sonuç olarak jr, bdw, chaos hiçbir eventta bir jobun aşırı üstünlüğü yok bu şekilde.
    Mantıklı olan bahsettiğin eventler için mage açarak bu eventlerde mage ile oynamaktır. Madem mage üstün, o kadar exp event 1+1 geldi geçti, ben yıllar önce eventlere girmek için mage açtım, magenin çoğu alanda üstün olduğunu görünce. Mage açma fikrine boş öneri demişsin de zaten herkes oyunun kendi oynadığı joba göre ayarlanmasını istiyor ve bu da oyunun genel sorunudur. Ve emin ol mage açarak eventlere girmeye yetecek kadar kasmak, bu tip taleplerin kabul edilerek gerçekleştirilmesinden daha kolaydır.

Senior Member angelorock's Avatar
    Quote Originally Posted by Seidelbaum1890 View Post
    Mantıklı olan bahsettiğin eventler için mage açarak bu eventlerde mage ile oynamaktır. Madem mage üstün, o kadar exp event 1+1 geldi geçti, ben yıllar önce eventlere girmek için mage açtım, magenin çoğu alanda üstün olduğunu görünce. Mage açma fikrine boş öneri demişsin de zaten herkes oyunun kendi oynadığı joba göre ayarlanmasını istiyor ve bu da oyunun genel sorunudur. Ve emin ol mage açarak eventlere girmeye yetecek kadar kasmak, bu tip taleplerin kabul edilerek gerçekleştirilmesinden daha kolaydır.
    Ft etkinliğinde magenin üstünlüğünü arttıran diğer bir hususBunu zaten bir çok oyuncu bilir) Alttan saniyeler paylaşılır yaratık çıkmadan nova atılır. Diğer oyuncuların o mobu seçipte öldürme şansı yoktur. Her zamanda bu konuya çok bilen birisi çıkar " Höö! Ama biz mele partiyle de mavi kutu alıyoruz" der. Biz kimseye mele partiyle asla mavi kutu alınamaz demiyoruz zaten. Oyuncu mage açmış ve tembel ise etkinlikte çalışmak yerine akıllı telefonuyla oynuyorsa ona yapacak bir şey yok. Bizim dediğimiz zamanı yönetip toplu nova atan magelere karşı kimsenin bir şansı yoktur. Herkese iyi forumlar.
    Last edited by angelorock; 08-08-2021 at 08:20 AM.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bunların bir kere olsun warriorun okçuların üstünlüğünden söz ettiğini göremezsiniz ne oldu canım dönerin mi az geldi

czde'de bütün slotlarda warrior asas okçu bp pri üstün mage hiçbir slotta farm atamıyo ama sizin gibiler işinize gelmediği için bunlardan bahsetmessiniz
    anca ft'de mageler mavi alıyor diye salya sümük ağlarsınız yıllardır bi bitmediniz

Senior Member
    Beğenmediğiniz ftde rekabet o kadar fazla ki

Banned
    Merhabalar,

Bir warrior/rogue oyuncusu olarak ben magelerin FT'de üstün olmalarını yanlış bulmuyorum. Bazı etklinlikler vardır fiziksel hasarı yüksek olan daha iyi sonuç alır, bazı etkinlikler vardır büyü hasarı yüksek olan avantajlıdır. Bence bu tarafından bakmanızda fayda var. Herkesin eşit hasara sahip olması rekabeti azaltır. Ayrıca koreli gardaşlarımız bunu vakti zamanında düşünmüş, 2002'de 3 karakter açabileceğiniz bir beta ile karşımıza çıkmış, zaman içerisinde yeni bir karakter ile bu sayıyı 4'e çıkarmıştır. Bu tarafından baktığınızda daha pozitif düşünebiliyorsunuz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    İçerde 7-8 pt mage party oluyor hepsinide mavi alıyor sanıyorlar Sanıyormusunki hepsinin main charı mage Çoğunun yan charı yada etkinlik charı