Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 49
    Senior Member SADOLATTE's Avatar
    abi çok saçma ya. bir kesim gitmiş maradon kaul'a genie açmış, diğer bir kesim de adada kaulun anasının spawn olmasını bekliyor. gerçekten şaka gibi bir oyuncu kitlesi var ya bize yeni güncelleme vermeyin biz gerçekten hak etmiyoruz

Yaratıklardan düşme oranı %5 olmalı. %1 bile bir oran var mı ondan da emin değilim. 10 saattir genie parti ile kasmaktayız (Paramun) 1 kişiye bile kaul düşmedi.

Allah razı olsun üzerinde çok düşünülmüş ve paraya kıyılmış bir etkinlik

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Sheep Looking Kaul eşyalarını;
    * %1 olasılıkla Moradon önünden, 45 dk genie bıraktım dc preli flash basılı 7 tane atmış
    * %0 olasılıkla canavar avlarken, 8 saat levelime uygun yaratık (yani monster stone atabilme ihtimali olan) kestim 1 tane bile atmadı
    * %0 olasılıkla düşman ırkı öldürdüğünüzde elde edebilirsiniz. atmıyor herkes aynı şeyi söylüyor

denendi onaylandı konuyu değiştirir misiniz bu şekilde

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by cristianoballondor View Post
    Sheep Looking Kaul eşyalarını;
    * %1 olasılıkla Moradon önünden, 45 dk genie bıraktım dc preli flash basılı 7 tane atmış
    * %0 olasılıkla canavar avlarken, 8 saat levelime uygun yaratık (yani monster stone atabilme ihtimali olan) kestim 1 tane bile atmadı
    * %0 olasılıkla düşman ırkı öldürdüğünüzde elde edebilirsiniz. atmıyor herkes aynı şeyi söylüyor

denendi onaylandı konuyu değiştirir misiniz bu şekilde
    Kopyala yapıştır etkinlik olunca böyle oluyor. Test etme, konuyu düzenleme zahmetine bile girmediler baksana. Onlar da kimsenin etkinliği önemsemediğinin, kıytırık bi etkinlik olduğunun farkındalar. O yüzden ne item atma durumu düzeltilir ne de konu değiştirilir. Oyna devams.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Kopyala yapıştır etkinlik olunca böyle oluyor. Test etme, konuyu düzenleme zahmetine bile girmediler baksana. Onlar da kimsenin etkinliği önemsemediğinin, kıytırık bi etkinlik olduğunun farkındalar. O yüzden ne item atma durumu düzeltilir ne de konu değiştirilir. Oyna devams.
    Ya aslında sorun şurda bi anda zart diye değiştirilebilecek bir şey olduğunu sanmıyorum bir de diğer oyunlarda ki gibi yok önce ticket ekibine bildirildi oradan başka departmana orası onay verdi yetkili departmana bildirildi vs falan durumu varsa bu durum uzarda uzar lakin haklı oldugunuz konu en azından insan derki ''AAaaaa böyle bir durum varmış hemen ilgileniyoruz arkadaşlar'' zaten oyuncuların %90 ını tilt eden durum bu kısım bu kısım neden bu kadar yavaş hala anlamış değilim üzdü

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Nerdeyse 1 saati geçik moradon'da kaul kestim 10 tane item zor düştü, ona da gem of defans verdi ve direkt çöpe attım. 200 tane toplayıp 1 günlük vip key 3 günlük pazar sc almak için ömrümü kaullarda geçirmeye hiç niyetim yok, uğraşacak olan arkadaşlara başarılar dilerim.
    Bu arada etkinlik geldiğinden bu yana epey pk da attığım halde hiç kimseye item düştüğüne ben de şahit olmadım.

Senior Member
    1 saatte 10 tane hmm 20 saatte tahminen 200 tane atıyor yani dc premiumumdan varsa peri oto loot pathos kanat vs den 20 saat yior ne veriyor 1 günlük vip key.

Kaulları gösterin bana kesin almalıyım ya kardeşim bi tutma bırak dedim indir o eli tutmayın lan beni kaulları gösterin bana göster dedim nerde benim emanetim gösterin sadece konuşucam Şşşşş gadaşım indir o eli indir dedim bak tutmayın lan beni hemen 200 tane için ortalama 1 günümü gömüp 1 günlük vipkey için hiç bir öenmi olmayan pus eşyalarımdan 1 gün heba etmem gerekiyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Kaul etkinliği değişmez artık sanırım her bayram kesiyoruz

Senior Member
    Lütfen en azından yıl dönümü için düzgün bir etkinlik getirin. Oyun iyice monoton hale geldi. İyi bir etkinlik gelirse insanların uğraşabilecekleri bir şey olmuş olur oyunda tutabilirsiniz oyuncuları hatta belki yeni oyuncu bile çekebilirsiniz. Lütfen.