Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Bir engel istiyoruz!!!

Suistimal edilmeyen yer kalmadı zaten lakin bir engel getirin madene de etkinliklere de yapılması,girilmesi için bir premium vs gibi bir engel getirilsin artık yeter yahu bunları duymaktan yönetim olarak sıkılmadınız mı ?

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Greennes24 View Post
    Suistimal edilmeyen yer kalmadı zaten lakin bir engel getirin madene de etkinliklere de yapılması,girilmesi için bir premium vs gibi bir engel getirilsin artık yeter yahu bunları duymaktan yönetim olarak sıkılmadınız mı ?
    Madenden ne istiyorsunuz be?! Yönetim illegali engelleyemiyor diye bunun cezasını legal oyuncular mı çekmesi gerekiyor. Ayıp yaaa

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Madenden ne istiyorsunuz be?! Yönetim illegali engelleyemiyor diye bunun cezasını legal oyuncular mı çekmesi gerekiyor. Ayıp yaaa
    kesinlikle katılıyorum. nttgame geldiği günden beri illegal ile savaşında hep legali ezdi. illegal bir yolunu buldu yine yaptı, legal ezilen kaldı.

Senior Member
    Madeni şuan illegeller kullanıyor bunu hepimiz biliyoruz dropların bu illegal kişiler yüzünden düşüldüğünü herkes biliyor.

Quote Originally Posted by therain12 View Post
    Madeni şuan illegeller kullanıyor bunu hepimiz biliyoruz dropların bu illegal kişiler yüzünden düşüldüğünü herkes biliyor.
    Golden Mattock DC Premium kullanıcılarını özel olmalı ve tradeye kapalı olmalı. DC Premium olmadan kullanılmamalı.

Etkinliğe de ipini koparan giriyor,maden e de 35 olan geliyor.
    Hiçbir engeli yok çoklu char sokup piyasaları alt üst ediyorlar.
    Oyuna bir premium almak ve bu sayede bunlara giriş yapmak veya maden yapmak hiçbir legal oyuncuya engel vurmaz.
    Ve veya yönetimin getireceği herhangi birşey.
    Şuanda illegaller bize hesap kesiyor chaos u söylemeye dilim varmaz jr nin hali ortada.
    Madeni el ile yapan bizler bilirizki 7*24 maden yapılamıyacağı gibi bizlerin el ile emek vererek kastığımız herşeyin fiyatı düşüyor.
    Bir engel istemek bizim hakkımız.

Senior Member
    Bronze pre 20 tl olsun. Presiz oyuna girilmesin

Banned
    Hepsini videoya çekip ticket atmak gerekiyor buda çok sancılı bir yöntem bu konuda iyileştirilebilir yani eğer sizin dediğiniz gbi ntt bunun önüne geçemiyorsa en azından bizlerin onları ifşasında bir kolaylık sağlayabilir

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Yapmaz ntt. Rutin kontrol olayı bile tamamen yalan. Bakın anlatıyorum madendeki adamın yanında pazar kurun tak town atıyor botlar. Legal çarlar duruyor. Town atan geri geliyor yine kurun yine tak town atıyor. Vega’da böyle 15 kişiyi report ettim. Hepsi de ceza aldı. Bir kişiyi edemedim. O da Vega 1 de olduğu için. Gidin bakın hala oradadır. Karus bir kurian. Bir insan 3 ay boyunca 7/24 maden YA PA MAZ. Adam hep orada. Nasıl bir rutin kontrol ki 3 aydır(belki daha öncesi de var) kontrole takılmıyor ?

Lafa gelince de ceza aldıysa kesin suçludur... Neyse çok konuşmayayım. Trolden banlamasınlar yine.

Senior Member
    Quote Originally Posted by zxc2w2w2w2ww2wwwwwww View Post
    Golden Mattock DC Premium kullanıcılarını özel olmalı ve tradeye kapalı olmalı. DC Premium olmadan kullanılmamalı.
    Kesinlikle katılıyorum kardeşim.