Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member

spell of life hakkında

sundireste satılan 480 hp spell of life neden 120 int istiyor ? ben paper mageyim mesela kullanamıyorum.

int veren taki veya kiyafete int bas 120 ye tamamla speli bas sonra cikar geri .. benim int 112 lbolu cikarip belt of int takiyom 8 int veren .. speli basip tekrar lbol takiyom

Senior Member
    Bunu bilmiyordum oyuna yeni başlayan bir oyuncu olarak çok yararlı bir bilgi paylaşımı anastat(+) kısmının etki edebilceğini hiç düşünmemiştim

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Charizanx View Post
    int veren taki veya kiyafete int bas 120 ye tamamla speli bas sonra cikar geri .. benim int 112 lbolu cikarip belt of int takiyom 8 int veren .. speli basip tekrar lbol takiyom
    dalga mı geçiyorsun canım
    Quote Originally Posted by mth_eVlN5jZc View Post
    Bunu bilmiyordum oyuna yeni başlayan bir oyuncu olarak çok yararlı bir bilgi paylaşımı anastat(+) kısmının etki edebilceğini hiç düşünmemiştim
    saf stata bakar o kağıt

kardesim gidip denemeden neden buraya yaziyorsun .. bilmedigim veya denemedigim birseyi neden soyliyeyim adama

Quote Originally Posted by OWPW View Post
    dalga mı geçiyorsun canım

saf stata bakar o kağıt
    once bi sen dene yapamazsan video ataym sana . parantez ici olan ile saf stat toplam 120 olsun yeterli

Senior Member
    Türkiye hakkında ne demişti bir teknik direktör '' Türkiye bilgisi olanların yetkisi , yetkisi olanların bilgisinin olmadığı yer '' cennet vatan ya

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by mth_eVlN5jZc View Post
    Türkiye hakkında ne demişti bir teknik direktör '' Türkiye bilgisi olanların yetkisi , yetkisi olanların bilgisinin olmadığı yer '' cennet vatan ya
    kardesim gidip denemeden neden buraya yaziyorsun .. bilmedigim veya denemedigim birseyi neden soyliyeyim adama
    once bi sen dene yapamazsan video ataym sana . parantez ici olan ile saf stat toplam 120 olsun yeterli
    peki kardeşim, parantez içindeki intini 120 yapıp, spell of life kağıdı basarak bir video çeker misin bu sayede bilgilenmiş oluruz

Senior Member
    Kaç yıldır paper mage oynarım o scye fazla ihtiyacım olmadığından mıdır nedir denemedim. Şimdi konuyu görünce 100+15 inti olan mageme paper +5 paper basıp denedım ve oldu teşekkürler bilgi için. 17 yıllık oyun hala yeni birşeyler öğreniyoruz

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Kaç yıldır paper mage oynarım o scye fazla ihtiyacım olmadığından mıdır nedir denemedim. Şimdi konuyu görünce 100+15 inti olan mageme paper +5 paper basıp denedım ve oldu teşekkürler bilgi için. 17 yıllık oyun hala yeni birşeyler öğreniyoruz
    video bekliyorum
    Last edited by OWPW; 07-13-2021 at 11:39 PM.