Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Senior Member
    Quote Originally Posted by OWPW View Post
    video bekliyorum

Buyur kardeş

https://www.youtube.com/watch?v=KrCZ-Sd-Iww

Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    adamsin seni icin magelere ozel kimsenin bilmedigi birsey ayarlicam bug falan degil oyunda bilinmeyen bir ton sey var

Senior Member
    Voov, çok güzel bilgi, teşekkür ederiz. SW sc olayını tam çözemedim ama, TS'yi ışınlanırken basmak işe yarayacak mı acaba? Bence bunu yetkililer okuyorsa bug falan diyip bildirmesinler, zaten şirketten yıllardır bunu istiyoruz yapmıyorlar, bari biz bu şekilde basalım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Voov, çok güzel bilgi, teşekkür ederiz. SW sc olayını tam çözemedim ama, TS'yi ışınlanırken basmak işe yarayacak mı acaba? Bence bunu yetkililer okuyorsa bug falan diyip bildirmesinler, zaten şirketten yıllardır bunu istiyoruz yapmıyorlar, bari biz bu şekilde basalım.
    Aslında evet modlar okuyodur bi bilgilendirseler bug mu cezası var mı bilsek

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Video için teşekkürler fakat
    Bu mümkün değil, şayet bu durum çalışıyorsa 255 MP 171 HP verip 160 int takılardan tamamlanıp Shell de giyilebilir ortada sanırım bir bug var.

Senior Member
    Video için teşekkürler fakat
    Bu mümkün değil, şayet bu durum çalışıyorsa 255 MP 171 HP verip 160 int takılardan tamamlanıp Shell de giyilebilir ortada sanırım bir bug var.
    Evet o benim de aklıma geldi ama bu scye özel bir durum sanırım. Çünkü ham stat 115 iken 112 int silahları giyemiyorum. Shell vs deneyecek kadar da int bonus toplayıp denemedım onlar da giyilmez tahminim.

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Evet o benim de aklıma geldi ama bu scye özel bir durum sanırım. Çünkü ham stat 115 iken 112 int silahları giyemiyorum. Shell vs deneyecek kadar da int bonus toplayıp denemedım onlar da giyilmez tahminim.
    Bu durum şayet bug değilse ki benim anladığım kadarıyla bug fakat eğer değilse magenin int isteyen giysileri full MP HP verip eksik statları int takılar ile tamamlayıp bu şekilde giymesine olanak sağlanmalı. Bu arada bu kağıdında güncellenmesi gerekli diye düşünüyorum
    70 int 480 HP
    120 int 680
    160 int 900
    255 int %65
    Diye güncellenmesi mageler açısından iyi olabilir
    Last edited by OWPW; 07-14-2021 at 11:58 AM.

Bu durum şayet bug değilse ki benim anladığım kadarıyla bug fakat eğer değilse magenin int isteyen giysileri full MP HP verip eksik statları int takılar ile tamamlayıp bu şekilde giymesine olanak sağlanmalı. Bu arada bu kağıdında güncellenmesi gerekli diye düşünüyorum
    70 int 480 HP
    120 int 680
    160 int 900
    255 int %65
    Diye güncellenmesi mageler açısından iyi olabilir
    o dediklerini denemedigimimi saniyosun tum shelleri gorev vs hepsini denedim parantez ici intte tek ise yarayan sey bu sc .. bir sey daha var oda mage stafi cikarinca skilller pasif olmasaydi .. yeterli str verip gigayi takiyodum 1 saniyeligine staff vurusu aktif oluyodu normal staff damage 200 vuruyodu ikincil damagede 1200 vuruyodu ama kapandi o sistem . bug oldugunu dusunmuyorum sayet bu kadar bug olmasi imkansiz bence bu oyunda daha cok fazla bilinmeyen seyler vardir ..

Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Charizanx View Post
    o dediklerini denemedigimimi saniyosun tum shelleri gorev vs hepsini denedim parantez ici intte tek ise yarayan sey bu sc .. bir sey daha var oda mage stafi cikarinca skilller pasif olmasaydi .. yeterli str verip gigayi takiyodum 1 saniyeligine staff vurusu aktif oluyodu normal staff damage 200 vuruyodu ikincil damagede 1200 vuruyodu ama kapandi o sistem . bug oldugunu dusunmuyorum sayet bu kadar bug olmasi imkansiz bence bu oyunda daha cok fazla bilinmeyen seyler vardir ..
    Blade bugunu diyorsun, onu biliyorum basit skillere yeni gelen skiller, ilk geldiği zaman bi mage +10 helal breaker alıp arenada milleti doğramıştı. Yalnız 42 yada 72 değil basic skillerdeki staff skili ile

Senior Member
    Quote Originally Posted by Charizanx View Post
    Deştikçe yıllar sonra bile bizi şaşırtacak şeyler çıkıyor. Bu oyunun güzel yanlarından biri de bu bence. Bunları ortaya çıkarmak için emek verenlere de sonsuz kalp.