Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member

Post priest pot yapma ve Dc pre nerf h.k

merhaba priestlerin pot yapması fixlenmeli 2.5k ya yapıyorlar 3k ya satıyorlar bence dc pre almanın bir amacı olamaz

dc pre ne icin alınır ?

1- pot mana indirimli fiyattan almak

%100 noah artışı

%100 drop artışı ( ben buna inanmıyorum mesela)

lütfen priest pot yapma fixleyin veya sundres prayer of favors 5k yapın ki adalet li olsun dc pre boşuna cekiyoruz eğer 5k yaparsanız dc pre almak daha mantıklı olacağına inanıyorum.

saygılar.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Ağırlıkları farklı. Bırak da adamlar 3 5 kuruş kazansın. Sadece pot için mi alıyorsun pre. Adam 1 K tanesinden kazanıyorsa şükür. Ona da göz dikiyorsunuz.

Senior Member
    Yok 5k değil HP potları 50k olsun kimse oynayamasın. DC pre falan dediğine göre farmcısındır da sen. Şurda gider 7/24 farm yapmaktan başka bir şey yapmayan tipler vardırya oyunda eline ib +7 alıp görev itemleriyle orda burda farm atan bir de üstüne tek yiyeceğini bildiği halde JR ye giden başkada bir şey yapmayan. Sonrada yaptığı bir sürü parayla kendine item alacağına ,karakterini güçlendireceğine doğrudan sitelere satan he?

Bir de oyunu oynayanlar var yeri gelip PK atan, yeri gelip farm atan, yeri gelip exp kasan,yeri gelip pazar kuran. He işte bunlara pot lazım oluyor bilgin olsun. Biz pot fiyatlarının yüksekliğinden şikayet edip pot fiyatlarında indirim bekliyoruz. Özelikle de Pre Potlar PUS'tan kaldırılınca oyun oynamak için kısıtlı vakti olan kişiler pot sıkıntısı yüzünden oyun oynayamaz oldu.

Senin o dediğine de gelince zamanında NPC'de o potlar 7,5k civarlarıydı. Sonra 5k ya düşürüldü ama NPC'deki o kağıdın fiyatında indirim yapılması gerekirken yapılmadı. Aslında yapılması gerekiyor idi o kağıda da indirim ama yapmadılar. Çünkü zamanında dupesiydi,bus çoklamasıydı millet bankaya para sığdıramıyordu şimdi onlar kalkınca oynayanlar bankada 50m biriktiremiyor pot almak için.

Senior Member
    Nickname
    Sparity
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    4k bile çok maksimum 3k olması lazım bir potun. Aynı zamanda bana kalırsa priestler hp yerine mp potu da üretebilmeli. Pot üretip satan adam herhangi bir slota otursa zaten daha çok kazanır, garibanın 1k parasına da göz dikmeyin.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bazen bende saçmalarım ama priestin mp pot yapabilmesi önerisi beni bile aşar nirvanaya çıkar.
    oyuna her türlü şey gelir gider tekrar gelir tekrar gider ama mp pot yapılması asla ve asla gele-bi-le-mez.
    bu kadar kafanıza takmayın.
    cz ye çıkın zevk alınız. keyfinize bakınız.
    yinede iyi oyunlar dilerim.

Senior Member
    5k az olmuş canım bence en az 25k olmalı.
    Sen bişey içip gelmişsin heralde. Daha normal potla dc pre potun arasındaki farkı bilmiyorsun. Gelmişsin burda konu açıyorsun. Madem ucuz sende o zaman al priestin yaptığı potu neden dc pre potu alıyorsun. Tabi "" "" "" "" WEİGHT "" "" "" "" yeterse. Şimdi anladın mı aradaki farkı. Magede zaten 100 tane pot alınca mana alacak yer kalmıyo üstünde.
    Bide herkes senin gibi dc pre alıp gece gündüz farm atmıyo. Gold, war, bronz pre alan insanlarıda düşün bencillik yapma.

Senior Member
    Bırak onun bu konuyu açma amacı farklı zaten anlayan anlar.

Eğer deseydi ki konu içeriğinde DC Pre HP potların fiyatı bu durumdan dolayı yüksek. DC Pre Shoptaki HP Pot fiyatları düşürülmelidir diye o zaman farklı bir bakış açısıyla yorum yapılırdı. Ama yaptığı başlık ve içerikten onun ne amacı güttüğü apaçık ortada.

Demek istiyor ki ""Biz DC pre alıyoruz ,farm atıyoruz, GB yapıp sitelere satıyoruz, diğer oynayan insanlarda düşük fiyata değil de yüksek fiyata pot kullansınki sitelerden daha çok GB çeksin biz de daha çok para kazanalım hem GB nin fiyatı da yükselir.""

Yazdığı başlıkla-içeriğinin manası tam ve açık şekilde bu.

Senior Member
    Nickname
    Sparity
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    bazen bende saçmalarım ama priestin mp pot yapabilmesi önerisi beni bile aşar nirvanaya çıkar.
    oyuna her türlü şey gelir gider tekrar gelir tekrar gider ama mp pot yapılması asla ve asla gele-bi-le-mez.
    bu kadar kafanıza takmayın.
    cz ye çıkın zevk alınız. keyfinize bakınız.
    yinede iyi oyunlar dilerim.
    daha açıklayıcı olayım, bence cc priestler hp, db priestler mp pot üretebilse, 1920 olmayacak zaten, 960 üretse mantıklı olur diye düşünüyorum. böylece çeşitlilik oluşmuş olur bence.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sparity_ View Post
    daha açıklayıcı olayım, bence cc priestler hp, db priestler mp pot üretebilse, 1920 olmayacak zaten, 960 üretse mantıklı olur diye düşünüyorum. böylece çeşitlilik oluşmuş olur bence.
    en az 5 yıl yeni sw gelmez.
    mp pot yapımı asla gelmez.
    azcık düşünün kardeşim.
    oyun içi mp pot yapımı gerçekleştiği anda bu oyunun bittiği andır. bir dakika bile şaşmaz.
    bir üstte arkadaş gerekli kapağı yapmıştı zaten.
    kg.

Senior Member
    Bence şöyle olsun dc presi olmayan hiç kimss pot alamasın. Mobdan da düşmesin. Dc presi olan kişiler satsın olmayanlara.