Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad

Premiumsuz hesaplara DC?

Siriusta bir adet premiumlu bir adette premiumsuz hesabım var. Premiumsuz hesabımı oyunda oturarak exp kasması için bekletmek istiyorum ama ne hikmetse birkaç gündür anlamsız oyundan atmalar yaşıyorum. Bu oyundan atmalar akşamları oluyor. Bu sırada internetimde hiçbir problem yaşamıyorum çünkü premiumlu hesabım ile aynı internete bağlanıyorum.

Premiumsuz hesapların oyunda tutunmasını azaltmak için bir tedbir mi geliştirildi? Nedir bu DC olmaların sebebi?

Senior Member
    Nickname
    Gerber44
    Aynısını 4 bilgisayarla ben kontrol ettim, premiumsuz olan 2 karakter sürekli dc olurken premiumlular asla dc olmadı.
    Premium aldıktan sonra diğer 2 karakter de dc olmadı.
    Girip bunun başlığını foruma açtım, "ithamda bulunuyorsun eğü büğü" falan dediler.
    Bunun olduğu aşikar, dalga geçer gibi "yok öle bişe" diyecekler tabii.

Senior Member
    Nickname
    toxrenu
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Benim herhangi bir şeyi itham ettiğim yok, yalnızca soruyorum.

Mesela premiumlu ve premiumsuz hesapların hepsi sunucu yoğunluğuna göre sıra bekleyebiliyor. Eğer sunucuların yoğunluğuna göre premiumsuz hesapların sayılarının kısıtlanması durumu varsa açıklandığı taktirde saygıyla karşılarım. Ancak, böyle bir şey varsa ve açıklanmıyorsa da açıklanmasını beklerim.

Senior Member
    Bence olması gereken o yanlış anlamayın beyler ama adamlar s3 e premiumsuz hesabını sokuyor taaa ki diğer bakıma kadar duruyorlar dc olmuyorlar. Onlar yüzünden yüzlerce sıra beklediğimiz oldu.

Senior Member
    Sunucularda bir sorun var diyoruz inanmıyorlar, bizdende aynı sorun var kuzenim artık bırakma noktasına geldi 3 farklı İnternet denedi en son cihazinizla ilgili olabilir dediler
    Herkeste var bir sorun bakalım sonu ne olacak

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Premiumsuz hesapların oyundan atılması vs gibi bir sistem yoktur mevcut tüm sunucularda free ve premium user limitleri ayrıdır. premium olmayan bir oyuncunun atılması premium olan bir oyuncuya öncelik sağlamamaktadır.