Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

İnt bonustan gelen otomatik rezistler çalışmıyor

Bu rezistler sadece görüntü gibi. Özellikle paramunda daha belli oluyor. Str pri daha düşük rezistle daha az kitleniyor. İnt pri daha çok kitleniyor. İnte verilen puanlarla, Yaklaşık 77 rezist oto geliyor. Bunu gm arkadaşlar test edebilirmi. En güzel str atak ile int atak pride anlaşılıyor. Str prinin rezistleri takı ve elbiselerden sadece geliyor.

Senior Member
    Vay arkadaş herkes halinden memnun galiba. Bu kadar önemli konuya kimse destek olmuyor. 2 gün sonra ağlarsınız mageler çok vuruyor kitliyor diye

Senior Member
    charım daha önce str bpydi suan int bp oynuyorum str iken full old takım vardı jr de nerdeyse kitlenmıyordum bile şuan ,nt bp charım mevcut full +2 +3 takılarım var jr de light vuran boslarda kitlenmekten hareket edemıyorum.. çalışmadığı aşikar ama yüzlerce bugtan biri diğerleri çözüldümü ki bu çözülsün

Senior Member
    Quote Originally Posted by cas_26VxTkSY View Post
    charım daha önce str bpydi suan int bp oynuyorum str iken full old takım vardı jr de nerdeyse kitlenmıyordum bile şuan ,nt bp charım mevcut full +2 +3 takılarım var jr de light vuran boslarda kitlenmekten hareket edemıyorum.. çalışmadığı aşikar ama yüzlerce bugtan biri diğerleri çözüldümü ki bu çözülsün
    Hocam yazmazsak kimse bilmeyecek. En azından ne kadar çok kişi yazarsa daha öne alınır. Millet evde oturayım çalışmayayım ama bir şekilde işler yürüsün mantığında davranıyor.

Senior Member
    günceldir......................

Junior Member
    malesef öyle diğer charlarımla cok daha az kilitleniyorum. hele int bp ile apost görevi bile yapamıyorum neredeyse 200 e yakın resistlerim.