Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

uruk blade görevi

Malumunuz bu slotu boş bulup görev yapmak imkansız, priestimle görev yapabilmek için uruk blade boss unu ordaki genie ci adamlara çektim, sırf görevi yapabilmek için ban+hapis ile cezalandırılıyorum oyun yönetimini tebrik ediyorum.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by NANANANANA View Post
    Malumunuz bu slotu boş bulup görev yapmak imkansız, priestimle görev yapabilmek için uruk blade boss unu ordaki genie ci adamlara çektim, sırf görevi yapabilmek için ban+hapis ile cezalandırılıyorum oyun yönetimini tebrik ediyorum.
    bu forumda bu konuyu(yani görev slotlarına bırakılan genieli farmer arkadaşları) çok kere dile getirmeme rağmen game master ve moderatörlerin umursamadıkları bir konudur. bu konuyu görüp, mantıklı bir cevap verebilecek bir gm ya da moderatör de yoktur.
    ayrıca hocam normalde slota başka mob çekmek yasak. ama doğal hayatın işleyişinden dolayı o mob o slota ait olduğu için ceza almamalısınız. ancak nttgame'in değerli gm leri muhtemelen aylık bilmem kaç kc alan adamların yanında durmayı seçerse bilemem.

Senior Member
    Görev ve materyal slotlarının yarısı genieli çoklu çarlar tarafından gasp edilmiş. Ne görev ne de materyal kasmak zor. Bunu söylüyoruz bizi ipleyen de yok.

Ayrıca o çektiğin yaratık zaten slotta olan bir yaratık. Bu yüzden ban yemişsen trajikomik olmuş. Ticket atıp öğren bakalım belki başka sebeptir.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by Jak0p View Post
    Görev ve materyal slotlarının yarısı genieli çoklu çarlar tarafından gasp edilmiş. Ne görev ne de materyal kasmak zor. Bunu söylüyoruz bizi ipleyen de yok.

Ayrıca o çektiğin yaratık zaten slotta olan bir yaratık. Bu yüzden ban yemişsen trajikomik olmuş. Ticket atıp öğren bakalım belki başka sebeptir.
    yok hocam adam banlanmamış, sadece banlanır mıyım diye soruyor.
    hepsini geçtim ntt forumun değerli gm'i ve moderatörleri nerede acaba? bu sorunlar zaten sıklıkla forumda gözüküyor. bu adamlar sırf dc pre gibi pus eşyalarına aylık yüzlerce ve binlerce lira harcadıkları için nttgame ekibi birçok kez suçlamaya maruz kaldı. kimse istenmez sırf para yüzünden açgözlülükle suçlanmayı. ancak bazı forum konularında birkaç gün geçmesine rağmen cevap bile verilmemişti hatırladığım. en son bu forumda bu slot asalaklarından şikayet eden biri, serveri hatırlamamakla birlikte kral araya girip ricacı olmuş eslanttaki farmerlardan da 1 parti adam öyle görev yapmış. bu konuda birşeyler yapılması gerektiği muhakkak. örnek vermek gerekirse kimse çıkıp dreakmare slotundaki farmerlarla ilgili birşey yazmıyor, çünkü o slotun görevi yok isteyen gitsin orada farm yapsın. aynı şekilde eslantta hayati öneme sahip olmayan golem ailesi slotları da aynı durumda ve oradaki farmerlar şikayet edilmiyor, çünkü görevi yok o slotların. ama uruk hai, uruk blade, laima, skeletonlar, half troll ailesi, satiros, nightmare gibi slotların görevleri olduğu sürece bu tartışma devam edecek. buna da önlem alınmadıkça (özellikle görevlerin sıfırlanmasına 1 hafta kala) oyun sadece farmerlar ve pk cılar olarak kalacak ve piyasa dönmeyecek. farmerlar para olmadığı için farm bırakacak.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Davranış kurallarında da belirtildiği gibi, yaratık çekmenin ceza almanıza sebep vereceği maddeler ile açıklanmıştır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Durumunuz ile ilgili itiraz etmek ve ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Ek olarak diğer konular için mevcut güncel konular var, forum arama kısmını kullanarak bu konulara erişim sağlayabilir ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Davranış kurallarında da belirtildiği gibi, yaratık çekmenin ceza almanıza sebep vereceği maddeler ile açıklanmıştır.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Durumunuz ile ilgili itiraz etmek ve ayrıntılı bilgi almak için destek ekibine bilet gönderebilirsiniz.

Ek olarak diğer konular için mevcut güncel konular var, forum arama kısmını kullanarak bu konulara erişim sağlayabilir ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.
    Gerçekten o slota ait olan bossu çekti diye adama ceza mı verildi ? Umarım şakadır çünkü zaten olması gereken slotta bulunanlara atak yapması biri bana lütfen şaka desin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Gerçekten o slota ait olan bossu çekti diye adama ceza mı verildi ? Umarım şakadır çünkü zaten olması gereken slotta bulunanlara atak yapması biri bana lütfen şaka desin.
    Evet ban + hapis cezası aldım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Zaten destek istemek için açmadım konuyu, hazır cevapları kopyala yapıştır yapmadan önce okusanız belki görürdünüz. Yönetime muhteşem oldukları için teşekkür etmek istedim sadece.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NANANANANA View Post
    Evet ban + hapis cezası aldım.
    Gm arkadaşın yorgun veya dalgın bir gününe denk geldiğini umut ediyorum ticket at.

Senior Member
    Quote Originally Posted by killermouse View Post
    Gm arkadaşın yorgun veya dalgın bir gününe denk geldiğini umut ediyorum ticket at.
    Attım tabikide ama sonucun ne olacağı zaten belli değil mi .