Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member angelorock's Avatar

Question Cheat Reports Hk. Aklıma Takılan...

Merhaba Moderatör arkadaşlar,

Oyun içerisinde return işareti olan birisine "merhaba oyuna hoş geldiniz tekrardan hayırlı olsun" yazdıktan sonra karşımdaki oyuncunun tarafıma küfür etmesinden sonra kendisine "Sivil hayatında çok mu üzdüler seni küfür ediyorsun durup dururken" yazmamın ardından "Dolandırıcı seni cr ye atayım ağla" gibisinden tarafımı tehdit içeren bir pm aldım. Bu tarz bir konuşmayı cr ye attığında sonuç alamayacağını biliyorum, ancak ben konuşmayı kapamış bulunduğum için kanıt alamadım sizin yorumlarınızı almak istedim.

İyi çalışmalar.
    Last edited by angelorock; 07-08-2021 at 10:01 AM.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    Quote Originally Posted by angelorock View Post
    Merhaba Moderatör arkadaşlar,

Oyun içerisinde return işareti olan birisine "merhaba oyuna hoş geldiniz tekrardan hayırlı olsun" yazdıktan sonra karşımdaki oyuncunun tarafıma küfür etmesinden sonra kendisine "Sivil hayatında çok mu üzdüler seni küfür ediyorsun durup dururken" yazmamın ardından "Dolandırıcı seni cr ye atayım ağla" gibisinden tarafımı tehdit içeren bir pm aldım. Bu tarz bir konuşmayı cr ye attığında sonuç alamayacağını biliyorum, ancak ben konuşmayı kapamış bulunduğum için kanıt alamadım sizin yorumlarınızı almak istedim.

İyi çalışmalar.
    takma kardesim, adını mıh gibi aklında tut ilerde görev parti gibi bir yere geldiğinde atarsın ya da attırırsın. bu arada güzelmiş yaptığın şey niye küfretti acaba

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Genellikle insanları aldatmaya yönelik konuşmaların başı bu şekilde başladığı için biraz ön yargılı bir tavır sergilenmiş olabilir.

Böyle bir eylemde bulunmadıysanız endişe etmenize gerek bulunmuyor.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Genellikle insanları aldatmaya yönelik konuşmaların başı bu şekilde başladığı için biraz ön yargılı bir tavır sergilenmiş olabilir.

Böyle bir eylemde bulunmadıysanız endişe etmenize gerek bulunmuyor.
    reis dolandırmak isteyen her türlü dolandırır zaten damın küfretmesi çok garip geldi

Quote Originally Posted by mrp_2JVzGZRc View Post
    reis dolandırmak isteyen her türlü dolandırır zaten damın küfretmesi çok garip geldi
    Yani sinirli bir an yaşıyor olabilir tam olarak bilemem fakat bu durumdan rahatsızlık duyduysanız dilerseniz konuşmanın tamamını cheat reports bölümüne iletebilirsiniz.

Yani sinirli bir an yaşıyor olabilir tam olarak bilemem fakat bu durumdan rahatsızlık duyduysanız dilerseniz konuşmanın tamamını cheat reports bölümüne iletebilirsiniz.
    yok reis küfrü yiyen ve konuyu açan ben değilim

Quote Originally Posted by mrp_2JVzGZRc View Post
    yok reis küfrü yiyen ve konuyu açan ben değilim
    Pardon Gerçi arkadaşımız da kanıt alamadığını belirtmiş. Bu gibi durumlarda konuşmanın tamamı istendiği için endişe etmesine gerek bulunmuyor.

Pardon Gerçi arkadaşımız da kanıt alamadığını belirtmiş. Bu gibi durumlarda konuşmanın tamamı istendiği için endişe etmesine gerek bulunmuyor.
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için dediğiniz gibi ön yargı ile ilgili bir şey yaşadım bir daha ki sefere daha temkinli yaklaşıp konuşmaların tamamını ben alıp göndereceğim amaç ego yapmaktan çok bu tarz oyunculara belki uyarı niteliğinde bir ceza verilip(yeterli ve doğru kanıt alabildiğim taktirde) başkalarını rahatsız edebilmesini engellemiş olurum.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Quote Originally Posted by SADOLATTE View Post
    takma kardesim, adını mıh gibi aklında tut ilerde görev parti gibi bir yere geldiğinde atarsın ya da attırırsın. bu arada güzelmiş yaptığın şey niye küfretti acaba
    Katkınız için teşekkür ederim. Küfür etmesi gerçekten ilginçti oyuna return olarak hoş geldiniz hayırlı olsun yazıp güzel bir başlangıç yapıyoruz sonuçta sunucuya yeni gelen oyuncuların desteklenmesi güzel bir şey, ama oyuncu kalitesi anlamında son dönemlerde artık yaş mıdır? sebebi başka bir şey midir bilemiyorum, ama çok fazla küfür eden oyuncular var son dönemde. Konuyu okuyan arkadaşlar varsa bu tarz oyuncuları cr'ye bildirin belki uyarı niteliğinde verilen cezalar bir fayda sağlar.
    William JAMES

Quote Originally Posted by angelorock View Post
    Çok teşekkür ederim cevaplarınız için dediğiniz gibi ön yargı ile ilgili bir şey yaşadım bir daha ki sefere daha temkinli yaklaşıp konuşmaların tamamını ben alıp göndereceğim amaç ego yapmaktan çok bu tarz oyunculara belki uyarı niteliğinde bir ceza verilip(yeterli ve doğru kanıt alabildiğim taktirde) başkalarını rahatsız edebilmesini engellemiş olurum.
    Not: Konuya gereken cevap verildiği ve mod arkadaşları boşuna meşgul etmemesi için konunun kapatılmasını rica ediyorum.
    Last edited by angelorock; 07-08-2021 at 05:23 PM.
    William JAMES