Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member SADOLATTE's Avatar

Question Premium Seçimi Hakkında Yardım

Merhaba arkadaşlar. Şimdi ben premium almak istiyorum. Yaptığım teferruatlı araştırma sonucunda şu sonuca vardım. Bazı kişiler DC premium'un iyi olduğunu belirtiyorlar. Ancak bazı kişiler de DC premium'un yerine gold premium almak daha mantıklı, hatta daha iyi olduğunu söylüyorlar. Araştırmam 2019 ve 2020 yıllarına ait olup. 2020 yılında bu konu ile ilgili bir bilgi bulamadım. Bu konuya yorum yaparken lütfen DC premium %100 drop artışı sağlıyor bak özelliklerinde yazıyor tarzı bir söylemde bulunmazsanız sevinirim. Çünkü Türkçe okuyabiliyorum ve premiumların özelliklerinde yazdığından haberdarım. Niye kullanacağımı soracak olursanız draki kulesi ve basit farm (çöp farmı değil) için kullanacağım. Şimdiden tüm yorum yapanlara teşekkür ederim

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Farm konusunda her zamana alacağın DC premium olmalı, diğer premiumlar için söylenenler tamamen hurafe. Daha uzun farklı örnekler verebilirim fakat hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Kısa, açık ve net farm varsa DC pre.

Quote Originally Posted by xMakhWelo View Post
    Farm konusunda her zamana alacağın DC premium olmalı, diğer premiumlar için söylenenler tamamen hurafe. Daha uzun farklı örnekler verebilirim fakat hiç gerek olduğunu düşünmüyorum. Kısa, açık ve net farm varsa DC pre.
    hocam teşekkür ederim. Umarım muvaffak olurum

Moderator xMakhWelo's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mrp_2JVzGZRc View Post
    hocam teşekkür ederim. Umarım muvaffak olurum
    Rica ederim, bol droplar

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Dc prenin iki artısı var birisi noah %100 ikincisi dc pot satan npc. Başka hiçbir etkisi yok. Yıllardır farm atan biri olarak bunu söylüyorum. Şu an pot satan bir sürü adam var. Pot da ucuz. Al gold pre gelen 800 kc ile ihtiyaçlarını al trinayı da sat. Mis gibi.

Senior Member
    Arkadaşlar 1200 / 1600 cash için kafanızı yakmayın. Dc pre alın. Aradaki fark olan 2 gb için gold preye değmez. Her ikisini de kullandım. Gold pre evet cazip gibi görünüyor ama ilk haftasında başlıyorsun keşke dc çekseydim. O yüzden aradaki o farka değmez. Hiç farm atmayacak olursun Draki-Jr- Ft- Pazar yapacağım dersin gold pre derim. Fakat mobların yanından dahi geçecekseniz DC PREMIUM.

DC Premium kesinlikle, aradaki KC farkına bakma. Emin ol daha fazla kar edeceksin.

Quote Originally Posted by iGringotts View Post
    DC Premium kesinlikle, aradaki KC farkına bakma. Emin ol daha fazla kar edeceksin.
    yok hocam zaten 2400 kc çekip yanına oto loot alacağım için kc ye göre bakmıyorum. kafamı karıştıran tek şey, bazıları dc premium ile loot alamadıklarını ifade ederken gold premium ile daha fazla loot aldıklarını iddaa ediyorlar. örneğin biri 20 msden hiç loot alamamış dc pre ile (cenabetlik payı ne kadar bilemem tabi ), aynı kişi başka zamanda gold pre ile 5 msden 3 loot almış. tabi farklı zamanlarda yapılması geçerli bir referans değil. ancak bazı kişiler bu tarz gönderilerin altına dc premiumun bazı yerlerde (ms, draki gibi) buglu olduğunu ve bronze premium kullanan birinin daha fazla loot alma şansı olduğu söyleniyor. keza ben vegada oynarken gold pre ile drakiden superior almıştım, dc premiumlu biri ile bunu konuşurken 2 aydır wb den başka birşey düşmediğini söylemişti. kafa karıştırıcı oluyor tabi böyle bir durum olunca da.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mrp_2JVzGZRc View Post
    yok hocam zaten 2400 kc çekip yanına oto loot alacağım için kc ye göre bakmıyorum. kafamı karıştıran tek şey, bazıları dc premium ile loot alamadıklarını ifade ederken gold premium ile daha fazla loot aldıklarını iddaa ediyorlar. örneğin biri 20 msden hiç loot alamamış dc pre ile (cenabetlik payı ne kadar bilemem tabi ), aynı kişi başka zamanda gold pre ile 5 msden 3 loot almış. tabi farklı zamanlarda yapılması geçerli bir referans değil. ancak bazı kişiler bu tarz gönderilerin altına dc premiumun bazı yerlerde (ms, draki gibi) buglu olduğunu ve bronze premium kullanan birinin daha fazla loot alma şansı olduğu söyleniyor. keza ben vegada oynarken gold pre ile drakiden superior almıştım, dc premiumlu biri ile bunu konuşurken 2 aydır wb den başka birşey düşmediğini söylemişti. kafa karıştırıcı oluyor tabi böyle bir durum olunca da.
    Ben de premiumsuz tek girişte 2 superior aldım bence premium çekme. Nasıl tavsiye? Çok iyi çünkü 2 tane aldım baksana premiumsuz girersen kesin 2 tane alacaksın.

X premiumla Y drobunu aldım durumları üzerinden çıkarım yapanların matematik bilmediğini düşünüyorum. Başka açıklaması olamaz.

Bir şeyin oranını hesaplayabilmek çok sayıda deneme yapmak gerekir aynı şartlarda. Premiumlar arasındaki farklar da bu şekilde.
    Bunu zar atmak gibi düşünebilirsin 6 tane ihtimal var ama sürekli 1 de gelebilir. Ama çok sayıda atarsan gelen rakamların sayısı birbirine yaklaşır.

Örnek:

Premiumsuz 100 drakide 10 wb gold premium ile 20 tane dc premium ile 30 tane alma oranın olsun.(oranları sallıyorum)

Bu 100 drakiye girdiğinde üstteki rakamları vereceği anlamına gelmez sonuç 15 15 15 wb de alabilirsin. Ama 1000 10000 drakiye girersen üstteki rakamlar oranında alırsın. Bunu SIK drop atan yerlerde net şekilde gözlemleyebilirsin çöp slotları gibi. Diğer daha seyrek drop atan yerlerde de uzun süre deneme yaparsan fark olduğunu görebilirsin. Şurda bug var burda bug var diyen insanlar da kafasına göre sallayan insanlar.

Quote Originally Posted by IcntknkscI View Post
    Ben de premiumsuz tek girişte 2 superior aldım bence premium çekme. Nasıl tavsiye? Çok iyi çünkü 2 tane aldım baksana premiumsuz girersen kesin 2 tane alacaksın.

X premiumla Y drobunu aldım durumları üzerinden çıkarım yapanların matematik bilmediğini düşünüyorum. Başka açıklaması olamaz.

Bir şeyin oranını hesaplayabilmek çok sayıda deneme yapmak gerekir aynı şartlarda. Premiumlar arasındaki farklar da bu şekilde.
    Bunu zar atmak gibi düşünebilirsin 6 tane ihtimal var ama sürekli 1 de gelebilir. Ama çok sayıda atarsan gelen rakamların sayısı birbirine yaklaşır.

Örnek:

Premiumsuz 100 drakide 10 wb gold premium ile 20 tane dc premium ile 30 tane alma oranın olsun.(oranları sallıyorum)

Bu 100 drakiye girdiğinde üstteki rakamları vereceği anlamına gelmez sonuç 15 15 15 wb de alabilirsin. Ama 1000 10000 drakiye girersen üstteki rakamlar oranında alırsın. Bunu SIK drop atan yerlerde net şekilde gözlemleyebilirsin çöp slotları gibi. Diğer daha seyrek drop atan yerlerde de uzun süre deneme yaparsan fark olduğunu görebilirsin. Şurda bug var burda bug var diyen insanlar da kafasına göre sallayan insanlar.
    valla hocam ben de zaten dc premium alma taraftariyim da oyundaki bilinen ve kanıtlanan hatalardan sonra insanın içine kurt düşüyor.
    adnan ziyagilin şu sözüyle açıklayayım: "öyle bir şey dediki, acaba dedim"