Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Member disleksy21's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    El-Morad
    şu oyun bi adam edilse de tadını çıkarabilsek

Selamun Aleyküm
    Şu Dünya Hayatına aldanıpta neler yapıyorlar unutmayınki kimler geldi kimler geçti dönüşü olmayan sonsuz yere
    ALLAH ıma şükürler olsunki gerçeklerden kimse kaçamayacak özellikle kul hakkına göz dikip haram yiyenlerle yüzyüze geleceğiz o gün ne güzel bir gündür
    Gelecek çok yakın saygılarımla .. EcELBELa

Junior Member
    Nickname
    FaLanFiLan0035
    Clan
    ReturnOfMage
    Race
    El-Morad
    Merhaba,pc lerden kaynaklanan bir sorun yok herkez kendisinden emin gibi, bende bir web tasarımcı ve pc güvenliğimi tartışmayacak kadar emin olarak soyulup ve 1 haftadır siz yöneticilerden haber beklemekteyiz, ya deyiniz ki; sizin hatanız giden gitti, yada bi yol yordam çaresine bakınız. Bari haber veriniz.

Junior Member
    Nickname
    FaLanFiLan0035
    Clan
    ReturnOfMage
    Race
    El-Morad
    Hala cevap vermediniz? cevap verme lüxünü kullanır mısınız lütfen !

Junior Member
    restorasyon kalktımı?

Junior Member SEEEEEEEX's Avatar
    Nickname
    AmericanPicH
    Class
    Rogue
    Clan
    Solo/Duo/Trio
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Arkadaşım oyunda bir güvenlik açıgı oldugunu zannetmiyorum...Ben yıllardır oynuyorum ve hiç soyulmadım ( karakterim her zamanda sağlam olmuştur ) Bence girdiğin siteleri bi kontrol etmende fayda var bilgisayarına bişey yüklememiş olman hacklenmeyecegin anlamına gelmez... TeamSpeak , Ventrillo gibi bişey indirdiysende hacklenebilirsin ayrıca oyunu fake siteden de indirmiş olabilirsin bence oyunu suçlamak yerine önce kendinde aramanı tavsiye ederim

Junior Member
    merhaba arkadaslar bende athena da oynuyorum carım 4 kere soyuldu her türlü yolu denedim ama bi türlü engelliyemedim nası oldunu bende anlamıyorum
    en son soyuluşumda adm caln memo ya pm sini birak mis Athena MrsFridayy diye birisi itemlerimi geri almak istiyorum
    giden item lerim.. reb+1gap adamant 4parça reb+1 piri şel 1adet reb+5 piri şel +0rol +1 ring of magci +1ironbelt dual +1 lilime reb+1ss reb+1 dol
    50m ye yakın para aumneck pri +1 bundan öncede 8 9 10 gb arası gene item ver param gitdi artık sabımın sonuna geldim lütfen yardımcı olun...

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SEEEEEEEX View Post
    Arkadaşım oyunda bir güvenlik açıgı oldugunu zannetmiyorum...Ben yıllardır oynuyorum ve hiç soyulmadım ( karakterim her zamanda sağlam olmuştur ) Bence girdiğin siteleri bi kontrol etmende fayda var bilgisayarına bişey yüklememiş olman hacklenmeyecegin anlamına gelmez... TeamSpeak , Ventrillo gibi bişey indirdiysende hacklenebilirsin ayrıca oyunu fake siteden de indirmiş olabilirsin bence oyunu suçlamak yerine önce kendinde aramanı tavsiye ederim
    ek olarak söylemek istediğim tl ile gb,item almak illegale giriyor fakat bunu yapanlar hala var ve satın almış olduğunuz gb sitelerine de o kadar fazla güvenmeyin.
    aldığım duyumlara göre canlı destekten face sayfamızı beğenmeyi unutmayın diyerek size link gönderiyorlarmış.beğendikten sonra da onlar sizin karakterinize girip alacağı itemleri beğeniyorlarmış
    geçmiş olsun.
    Last edited by Charisma0fS0N; 03-17-2014 at 10:50 AM.
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley

Junior Member
    Nickname
    FaLanFiLan0035
    Clan
    ReturnOfMage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Charisma0fS0N View Post
    ek olarak söylemek istediğim tl ile gb,item almak illegale giriyor fakat bunu yapanlar hala var ve satın almış olduğunuz gb sitelerine de o kadar fazla güvenmeyin.
    aldığım duyumlara göre canlı destekten face sayfamızı beğenmeyi unutmayın diyerek size link gönderiyorlarmış.beğendikten sonra da onlar sizin karakterinize girip alacağı itemleri beğeniyorlarmış
    geçmiş olsun.
    Şakamasınız ya? Pc 'imde sizin imkan sağlayamacağınız güvenlik düzeylerim var, herhangi bir fake yada benzeri bir siteyle işimiz olmaz bebe bilik değiliz 99 dan beri net ortamının adamıyız, Neden oyunda açık olduğunu kabul etmiyorsunuz? başınıza gelmediği için mi? siz mi yazdınız oyunu? bütün verilerini nasıl depolandığını ve korunmasını siz mi yapıyorsunuz? nasıl bu kadar eminsiniz? Saçma sapan konuşmayalım Tek bilgili knight ONLİNE bütün bilgisiz oyuncuları öyle mi?***
    Last edited by ROLNT; 08-26-2015 at 07:09 PM. Reason: Şiddet içerikli yorum kaldırıldı.

Junior Member
    benım de su anda charım soyuldu bu oyuna gırerken farklı bır soru sorulması da bır cozum olabılır sadece sıfre yerıne ve bu farklı bır hotmail hesabına kayıtlı olabılır bu basıt bır cıkıs yontemı,babamızdan suphelenmek yerine guvenli oyundan rahatlıkla yararlanmak daha faydalı

Tags for this Thread