Page 3 of 12 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 116
    Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MajesticBull View Post
    Kesinlikle katılıyorum, konu için emeğinize sağlık
    Teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    KAYPUZ
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    ETERNITY
    Server
    KO -> Zero
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    11K vuruyorsan bu arkadaşın mantığına göre senin daha çok/değerli gem alman gerekiyor. Ben de bunun saçmalığını dile getiriyorum zaten. Biraz okusaydın anlardın.
    Artı olarak mantığın çok saçma 3k vursam, 5 doom'dan 15k olur. Burda mage'in JR'de etkisiz olduğunu söyleyerek zaten oyun bilgini ortaya koydun, konuşacak bir şey yok iyi oyunlar.
    aynen dostum uzatmicam konuyu 80 level itemsiz çarınla başarılar dilerim sana

Quote Originally Posted by YBK3595 View Post
    Artık şu 79 level adam etkisiz kafasından çıksak mı? Çünkü benim itemsiz 80 level mage'im 80 skiliyle 6500 vuruyor bosslara ve skill'i çiftlediğimi düşünürseniz muazzam bir damage çıkıyor. Warriorun 1500 vurduğunu düşünürsek, öyleyse warriorlar da girmesin etkinliğe, biz mageler olarak onları önümüzde bir engel olarak görüyoruz. Okçular da yakından vurmak zorunda kaldıkları için sürekli ölüyorlar onlar da girmesin.
    Hatta senin mantığınla şöyle diyelim, mageler en çok fayda sağladığı için onlara 4x silvery gem gelsin. Priestlere 3x, warrior ve okçulara 1x.
    80 skiliyle 6.5k vurmanız işlevli olduğunuz anlamına gelmiyor artık jr ler %80-90 pk kalıyor yeni kabus sizin gibi itemsiz mageler oldu tam tersine . Yoksa düzgün adam geldikten sonra hiç mage olmadanda kesiliyor bosslar abartmayın yani şu jr de magenin işlevini. Bir zahmet 2 tane item koyun tek yemeyince sizinde kazandığınız jr oranı artar . Hem de aldığınız item her zaman sizin iteminiz bırakırsanız satarsınız bir zararınız olmaz. Ama tabi keşke esas olarak oyuna bu bakış açısı değiştirilebilse. Bu arada seri 1.5 k vuran bir warrior totalde sizden yüksek damage çıkarır bosslara bile. Sizin de normalde kullanacağınız skill anca 18 onunla vuracağınızda 1.5k dan fazla değil
    Last edited by cag_ueqaYDx5; 07-08-2021 at 05:37 AM.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Seviye sınırının artmasıyla beraber ödül sisteminin tekrar düzenlenme fikri bana da mantıklı geliyor. Şu anda farklı alanlarda mevcut çalışmaları olduğunu düşünürsek yakın zamanda JR etkinliğinin üzerine düşeceklerini sanmıyorum. FT için yaptıkları gibi tamamen bir düzenleme düşünürlerse JR için biraz daha heyecanlanabiliriz.
    JR Etkinliğin düzenlenmesi şuan için herkesin hemfikir oldugunu düşünüyorum.

Senior Member angelorock's Avatar
    Konuyu desteklemek amacıyla bir yorumda ben yazmak istiyorum. Herkesin en çok tercih ettiği etkinliklerden birisi olan Jr kesinlikle yeniden bir düzenlemeyi hak ediyor. Bu arkadaşımızın dediği gibi reb karakterlere yönelik farklı ödüllerin getirilmesi olabilir veya farklı bakış açıları olabilir. Her ne olursa olsun bu etkinlik gerçekten oyuna emek veren oyuncuları tatmin edebilecek yeni bir düzenlemeyi fazlasıyla hak ediyor.
    Last edited by angelorock; 07-08-2021 at 05:16 PM.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben şöyle düşünüyorum.
    Oyunun amacı nedir ?
    Just Eveyone CZ gogogo.
    Oyunun en değerli farmı nerede ? -CZ de.
    PK nerede ? - CZ de
    Bu nedenle JR ye daha değerli bir ödül gele-bi-le-mez.
    JR bu durumda CZ yi geçe-bi-le-mez. Geçtirmezler.
    Yani olmaz o iş.
    Last edited by Tuzlukcu55; 07-08-2021 at 08:07 PM.

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    "devadan çıkan gold bar kaldırılsın veya deva kutusu otomatik açılsın ödüller en değerliden başlamak üzere sıradaki oyuncuya dağıtılsın""
    jr'deki yapılacak tek güncelleme budur

Senior Member
    Bugün öyle bi pt denk geldim ki cidden ödüller tradeye kapatılsın geri kalanı düzelir

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    yüksek lwl ile daha büyük ve fazla ödül alınmasını destekliyorum. Düdük gibi karakterlerle eza çekmek hoş olmuyor.

Senior Member SADOLATTE's Avatar
    bir kere younda şu son vuruş saçmalığı kaldırılmalı. yani sadece jr de değil, tüm oyun sisteminde. ikinci olarak, atıyorum her odanın kendi ödül sistemi olsun. nasıl derseniz şöyle, ilk odayı kestiniz ve oyun kestiğinizi anlıyor kapıyı açıyor, kapı açıldığı gibi levellere göre % şanslar ile gem verilsin. en son devaya en çok atağı yapan tarafa da aynı %lik şanslar ile gb de atabilir sb de atabilir gem de atabilir. böylece saçma bugları kullanıp devaya son vuruş yapmak yerine gerçekten deva ya atak olur ve pk da yapılır, gelip adamlar "vay +9 setli adamları jrde yendik, ezik bunlar" gibi söylemler de ortadan kalkabilir. bunlar olan şeyler benim hayal gücüm değil. açın başka forumlardaki knight online bölümlerini, açın facebook'taki knight online sayfalarını görürsünüz.