Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Junior Member

Choas odul gelmeme sorunu

BUGUN OYNANA 7 CHAOSUNUN ODULUNU ALAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Senior Member
    Etkinlikte az oyuncu kaldığında ödül vermiyor dostum. Destek ekibine bilet göndermeyi düşünüyorsan boşuna gönderme aynı sorunu bende defalarca yaşadım ve bilet gönderdim. Komik yanıtlar geliyor. Aynı şekilde choas etkinliğinde 4. sıradaki oyuncuda %lik dilime girdiği için ödül kazanıyor ama bunu yediremeyen diğer oyuncular anında oyundan çıkıyor ve 4. kişi ödül alamıyor.

Bu gibi iğrenç durumlar yüzünden sinir stres olmaya gerek yok. En mantıklısı oyunu bırakmak.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Merhaba, etkinlikte 6 kişiden az olunduğunda savaş başlamaz ve ödül alınamaz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Etkinlik en az 6 oyuncu ile başlar ve keza başlamış. Akabinde çıkanlar olmuş ve 4 kişi kalmışlar. Arkadaş da 4 kişi de kalsalar 1. olmasının karşılığı olan ödülünü sorguluyor.

Junior Member
    bılgılerınız kontrol etmenızı rıca edıyorum.sadece 3. sıradakı arkadas kırmızı kutu almıs 1 2 ve 4 olan arakadasa kutu gıtmedı.KOCA BİR SACMALIK DEGIL MI BU

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kim333333 View Post
    bılgılerınız kontrol etmenızı rıca edıyorum.sadece 3. sıradakı arkadas kırmızı kutu almıs 1 2 ve 4 olan arakadasa kutu gıtmedı.KOCA BİR SACMALIK DEGIL MI BU
    İstersen bir ticket at dostum. Bu yaşadığın, oyunda pek karşılaşılan bir durum değil. Bence yardımcı olurlar.

Senior Member
    5 kişi olunca içeri alınır ama 5 in altına düşerse kutu gelmez

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kim333333 View Post
    BUGUN OYNANA 7 CHAOSUNUN ODULUNU ALAMADIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ.
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    5 kişinin altına düştüğü için kutu gelmiyor kardeşim

Junior Member
    kankam sıkıntı su 3. sıradakı arkadas tanıdık.o kırmızı kutu alıyor 1 2 ve 4 . sıradakıler kutu alamıyor

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Düzeltmeyi ben yapayım. etkinlik 6 kişiden az olduğunda odaya çekmez ve savaş başlamaz bu kısım doğru ama ödül alamaz kısmı eksik.
    4 kişi kaldığında 1. mavi 2. yeşil. 3. kırmızı. 4. voucher alır. 3 kişi kaldığında sadece sondaki kişi kırmızı alır gerisi ödül almaz.

Arkadaşın durumu şöyle olmuş; ilk 2 kişi 1. göründüğü için 3 kişi olarak algılamış oyun toplam kalan sayısını. son ödül yüzdesini yukarıdan küçük ödül olarak hesapladığı için de 4. boş çıkmış, 3. kırmızı almış 1. sıradakiler boş çıkmış.