Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by iGringotts View Post
    Yeni eklenen kuralla ceza vermek çok saçma
    Aynı şikayeti daha önce yaptım destan serverında, kapıyı açtılar son dakika.
    GM'nin cevabı şuydu: Kapılar herkese açık, sizde girebilirsiniz.
    Bahsi geçen cezaya ait kurallar yeni değil, uzun bir zaman önce Ban Politikasına eklenmiştir.

Eğer ki yeni kurallara göre ceza verseydik, eyleme dahil olan klanlar dağıtılır ve tüm üyeleri süreli/süresiz hesap kapatma cezası alırdı.

Bilginize,

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bahsi geçen cezaya ait kurallar yeni değil, uzun bir zaman önce Ban Politikasına eklenmiştir.

Eğer ki yeni kurallara göre ceza verseydik, eyleme dahil olan klanlar dağıtılır ve tüm üyeleri süreli/süresiz hesap kapatma cezası alırdı.

Bilginize,
    Aynı eylemin canlı yayında yapıldığına dair kanıtı cheats reporta attım, konunun takipçisiyim. Teşekkürler.

NOT: Şikayet ettiğim ekiplerede cezanın uygulandığı söylenmiş cevapta. Adil olduğunuz için teşekkürler.
    Last edited by iGringotts; 07-05-2021 at 04:23 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by iGringotts View Post
    İşin ilginci kapı herkese açıksa burada haksızlık yoktur.
    Eğer bu suçsa belirtilmesi gerekirdi.
    Eğer suç değilse bu kural koyulduktan sonra uygulanmalıydı.

Ayrıca taraflı davranmalarını beklemezdim NTTGame'den. O yayıncılarda al/ver yaptılar. Bunu klan chatinden bile söylediler. Buna yaptırım yok Adalet herkese lazım. Yayıncılar NTTGame'yi oyunu bırakırız diye tehtit etti. Buna neden işlem uygulanmadı? Kurallarda olan birşey olmasına rağmen....

Teşekkürler.
    ceza alan ekiptensin galiba iyi oldu yapılması gerekende buydu son dakka öyle al verle aldılar. Daha millet 1. kapı açılmadan sizin ekip kristale vuruyordu oh iyiymiş

Quote Originally Posted by Rockyy93 View Post
    ceza alan ekiptensin galiba iyi oldu yapılması gerekende buydu son dakka öyle al verle aldılar. Daha millet 1. kapı açılmadan sizin ekip kristale vuruyordu oh iyiymiş
    klasik türk birşeyi savunuyorsan o taraftansın senin ve benim accountlarıma altarda bakılsın kim nerede

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    CSW sorunları yeni serverdekiler yapınca akıllara geldi yine. Hep aynı şey. Şu oyunda bugların, sorunların, suistimallerin önüne geçmek için illa yeni serverdekilerin yapıp, gözünüze mi sokması lazım?

Senior Member
    1- Lever kaldırma ve buna benzer bir kaç farklı düşüncemizi ilettik, somut bir yanıt alana kadar kurallar bu şekilde olacaktır.
    2- Güncel kurallar uygulandı. Bkz: Davranış Kuralları
    3- Kesinleşmiş bir güncelleme bulunmamakta. Kristalin kesilmesi, town'a düşme ve bu şekilde devam etmesi evet eğlenceli değil ve umuyorum ki ileride daha iyi bir hale gelebilir.
    4- Drake's Blessing eşyasının artık tamamen kaldırılması ya da düşürdüğü hasarın minimum seviyeye indirilmesini talep ettik.

Kurallar herkes için geçerli. Aksi bir düşünceniz var ise; Cheat Reports

Keyifli Oyunlar,
    Yazıklar olsun sayın gm aynı şeyi biz yapsak süresiz ban yeriz ama söz konusu bu şahıslar olunca dokunulmuyor.

Junior Member

Bilginize,
    Benim merak ettigim tek konu şu madem herkese eşit ceza veriliyor aynı anda soruşturma altına giren karakterler arasında neden 3 karakterin soruşturması farkli bir cezaya çeviriliyor da WaNTeDS 'clan başkanı karakterinin cezası hala soruşturma olarak bekletiliyor ortada bir kural olmadıgı halde kazanılan cswnin sahibinden geri alınmasına rağmen cevap alabilirsem teşekkur ederim.

Ki bunun önüne geçilebilecek birşey degil. Kale sahibi bir clan düşman oldugu bir clana kapı önünde insanlar beklerken bilerek düşman oldugu bir clana kapıyı açıp insanların o heyecanla içeri girdigini düşünürsek insanların birbirine fake atarak kapıyı açıp video alıp banlatma ihtimallerini de göz önünde bulunduruyormusunuz ?

İlk csw gelsin. Herkes girebilsin v.s. İsteyen Np'sini kassın isteyen kaleye oynasın.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    CSW sorunları yeni serverdekiler yapınca akıllara geldi yine. Hep aynı şey. Şu oyunda bugların, sorunların, suistimallerin önüne geçmek için illa yeni serverdekilerin yapıp, gözünüze mi sokması lazım?
    Maalesef öyle.

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Haftada sadece bir kez güncelleme için yazdığım konuya spam yapıyor diyecek kadar akıl tutulması yaşamazlar diye umuyorum Düzeltme konusuna gelirsek Sirius, Altar, Vega'ya UTC getirildikten bir iki hafta sonra düzeltilebilir diye bi tahminim var, bazı düzeltmeler için oyuncu kitlesinin yoğun olduğu yerlerin tepkisi de olması gerekiyor galiba.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bana sorarsanız csw yi salla. Cumartesi sabah savaşları geri gelsin.