Results 1 to 9 of 9
    Senior Member

Genie Altı Makro hk

O kadar videolar çektim, 100'den fazla şikayet oluşturdum. Genie ile taramalı tüfek gibi skill vuran bp'lerin warriorların hala aynı slotlarda kastığını görmek gerçekten üzüyor. Artık düşünüyorum ki; gerçekten eğer genie altı makro açılırsa sorun yok.

Quote Originally Posted by NeverHopinq View Post
    Niye yorumumu sildiniz ki
    Kullanmak serbest dersen yanlış bir algı yaratırsın ve bunu görüp inanlar olabilir
    Silinmesi gayet normal
    Report edersen incelenir eğer makroysa gereken yapılır.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

Oyunda makro kullanmak yasaktır ve cezası bulunmaktadır. Birisini raporlamanız ceza alacağı anlamına gelmez. Raporladığınızda GM ekibi detaylı kontrolünü yapar ve illegal bir durum varsa ceza alır.

Macroyu %100 tespit etmek zor. Tamamen engellenemiyorsa eğer(ki bence mümkün değil tüm oyunlarda var macro) oyundaki rekabeti öldürmemek için serbest bırakılmalı. Çünkü yasak olduğu için kullanmayan ve tespit edilemeyecek şekilde kullananlar arasında haksız bir rekabet oluşuyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by esy_jkSRWxsh View Post
    Kullanmak serbest dersen yanlış bir algı yaratırsın ve bunu görüp inanlar olabilir
    Silinmesi gayet normal
    Report edersen incelenir eğer makroysa gereken yapılır.
    Benim yaptığım yanlış algı yaratmak değil, durum tespitidir. Gb/Tl muhabbeti yasak olduğu için fiyat söylemiyorum, çok değerli asas oyuncularının %90'ı ve hararetle yasal bir şeymiş gibi kendilerini silaha karşılık silah mantığıyla makroyu savunuyor ve player olduğunu iddia ediyor, okçuların da bir çoğu (3-5 makrosu), bifrosttaki farm yapan warriorların hemen hepsi( Sırf elleri yorulmasın diye) , eslant ve lufer/emcdeki okçu mage warrior asas en kötü skill/ts makro kullanıyor ve hiçbirinin ceza aldığını görmedim. Sen olsan ne düşünürdün ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by iGringotts View Post
    Macroyu %100 tespit etmek zor. Tamamen engellenemiyorsa eğer(ki bence mümkün değil tüm oyunlarda var macro) oyundaki rekabeti öldürmemek için serbest bırakılmalı. Çünkü yasak olduğu için kullanmayan ve tespit edilemeyecek şekilde kullananlar arasında haksız bir rekabet oluşuyor.
    Ben de böyle düşünüyorum. Yani tespit edemiyorlar ama elimizde sistem var işte arka planda çalışan uygulamaları görüyoruz vs diye bizim gazımızı alıyorlar. Youtube kanalımın linkini paylaşmak serbestse, sırf CR için oluşturduğum kanalımın linkini buraya atıyım, hep birlikte adamlar makro mu yoksa değil mi karar verelim. Bazen artık bunalıyorum ve boşa uğraştığımı düşünüyorum. Benimkisi ks yiyince karşısındakini suçlayanların durumuyla aynı değil, şerif gibi dolaşıyorum haritada hiç bir kazancım yok.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Selam.

Oyunda makro kullanmak yasaktır ve cezası bulunmaktadır. Birisini raporlamanız ceza alacağı anlamına gelmez. Raporladığınızda GM ekibi detaylı kontrolünü yapar ve illegal bir durum varsa ceza alır.
    Merakımı mazur görün sayın MOD. Ben video göndermesem gm tutup bu illegal ben buna bir bakayım demiyor. Acaba bizim attığımız videolardan mı anlamaya çalışıyor? Çünkü ben rutin kontrol olduğuna inanmayan biriyim de...

Junior Member
    genie alti ben actim direk bann yedim hapis degil bakiyorum her slotta genie alti macro var kime ne anlatiyonuz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Merakımı mazur görün sayın MOD. Ben video göndermesem gm tutup bu illegal ben buna bir bakayım demiyor. Acaba bizim attığımız videolardan mı anlamaya çalışıyor? Çünkü ben rutin kontrol olduğuna inanmayan biriyim de...
    Düzenli olarak oyun içi kontrollerin yapıldığından emin olabilirsiniz.