Results 1 to 7 of 7

Thread: ceza h.k bilgi

Senior Member

Post ceza h.k bilgi

merhaba mob atıp adamları yatırmak + gm ye küfür eden bir oyuncu varsa chatden deil sesli küfür video alıp ticket atsam ne tür ceza ya mahkum edilir

Dışarıdan çekilen(kaydedilen) ses raporları geçersiz sayılır.
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Senior Member
    adam yayıncı ticket atsamda faydası olmaz o zaman adam chara girerken ban yemiş zaten blocked 3 rd 3. yazılımdan acaba sınırsız yaptıramaz mıyız die şey ettiydim

Quote Originally Posted by fur_Z4Sh7rs5 View Post
    adam yayıncı ticket atsamda faydası olmaz o zaman adam chara girerken ban yemiş zaten blocked 3 rd 3. yazılımdan acaba sınırsız yaptıramaz mıyız die şey ettiydim
    Blocked 3rd yazıyorsa sınırsızdır zaten
    İnsanoğlu fazla zulüme kaçma, haddin bildirirler bey paşa olsan...

Haksızlık karşısında susan dilsiz ŞEYTANDIR.
    Hz. Muhammed

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by fur_Z4Sh7rs5 View Post
    Bu tarz durumlarda yayından klipler alıp veya yayın geçmişini kullanarak raporlayabilirsiniz. Ayrıca bahsedilen durum zaten oyundan süresiz uzaklaştırmadır.

Junior Member
    Merhaba, bende 3 gün yazı yazamama cezası aldım ve bunun neden olduğunu bilmiyorum, diyeceksiniz ki birilerine küfür ettin ondan bu ceza, peki ben kime ve ne küfür ettiğimi nasıl öğrenebilirim? bunun haksız olduğunu düşünüyorum, aksi bana nasıl ıspat edilecek? birileri gelip şu adam bana küfür etti deyip insanları mağdurmu edecek yoksa, lütfen yardımcı olurmusunuz...?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Aliyano View Post
    Merhaba, bende 3 gün yazı yazamama cezası aldım ve bunun neden olduğunu bilmiyorum, diyeceksiniz ki birilerine küfür ettin ondan bu ceza, peki ben kime ve ne küfür ettiğimi nasıl öğrenebilirim? bunun haksız olduğunu düşünüyorum, aksi bana nasıl ıspat edilecek? birileri gelip şu adam bana küfür etti deyip insanları mağdurmu edecek yoksa, lütfen yardımcı olurmusunuz...?
    Cezanızla ilgili itiraz etmek veya bilgi almak isterseniz, bilet göndermeniz gerekiyor. Ek olarak belirtmeliyim ki kanıtlar sizinle paylaşılmamaktadır.